צבי אומר - שיסל ואיינשטיין הסרט החדש צפו בווידאו על היוצר והזמר האהוב של ישראלצבי אומר - שיסל ואיינשטיין הסרט החדש צפו בווידאו על היוצר והזמר האהוב של ישראל. הם לא היו עוד צמד יוצרים שהשתייכו לחבורת לול. הם היו חברים בלב ובנפש. זו ההרגשה שעולה מצפייה בסרט החדש המוקרן בימים אלו בהוט.

צבי אומר - שיסל ואיינשטיין הסרט החדש צפו בווידאו על היוצר והזמר האהוב של ישראל

שיסל לא היה עוד אחד בחבורת לול. יחד עם אורי זוהר ז"ל ואריק אינשטיין הוא היה חלק ממשולש היצירה וניהול ההפקה של נכסי צאן ברזל בתרבות הישראלית. לאחר פטירתו של שיסל, ושל זוהר, מדובר במעין סרט פרידה מענקי התרבות של ישראל.

הסרט צבי אומר - שיסל ואיינשטיין, הוא סרטו האחרון של הבמאי, המפיק והשחקן צבי שיסל: באמצעות חומרים שמעולם לא נראו בעבר. מה כולל הסרט ? הכוללים סרטים ביתיים, חומרי ארכיון, מאחורי הקלעים ועוד,שבהם מספר שיסל לראשונה, בדרכו המיוחדת, את הסיפור שלו מהילדות בת״א על גדות הירקון והשירות בלהקת חיל השריון. 

ישנו דגש הכרחי על ההיכרות וההיווצרות של חבורת לול, הקמתה של חברת ההפקות "הגר". על שנים רבות של יצירה משותפת מלאות באהבה וחברות עמוקה עם אריק איינשטיין, ועד האבל והצער על מותו הפתאומי והכואב של איינשטיין.

את אריק רובנו מכירים. או לפחות חושבים שאנו מכירים. אבל שיסל הלך בדרך מעט שונה.

בגיל 22, עם אפס ניסיון ובלי פחד, הוא הפיק והיה שותף יצירתי ליצירות שנחשבות היום לאבני יסוד בתרבות הישראלית. עם חזרתו לישראל ב- 1987, לאחר 7 שנים בארה"ב, שיסל ואריק שותפים לגל נוסף של יצירה משותפת ובאותן שנים שיסל לוקח מצלמה ביתית ויחד עם חברו הטוב ביותר, אריק איינשטיין,

הם נזכרים, צוחקים ומשתפים את התובנות והמחשבות שהביאו השנים וכן את השינויים סביבם בתל-אביב ובישראל. כשבועיים לאחר שסיים לספר את סיפורו ולערוך ביחד עם נועה את הראף קאט לסרט, שיסל הלך לעולמו במפתיע.

צפו בווידאו צבי אומר - שיסל ואיינשטיין הסרט החדש

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה