עכשיו זה רשמי: המשטרה פענחה את תיק הרצח של אלדד פרי ז"ל ותגיש כתב אישום . צפו בווידאו מזירת האירוע.

$(function(){})

חוקרי היחידה הפעילו את מיטב האמצעים הטכנולוגים לשם קידום החקירה, תוך ניתוח ממצאים פורנזיים ואמצעי תיעוד בזירה. רשימת החשודים צומצמה מכמה מאות עד לחשיפת זהות החשוד – תושב ראשל"צ בן 64 .

עדכון: צפו בווידאו מזירת הרצח.
* תיעוד נתיב ההגעה לזירה וההימלטות על גבי אופנוע.
* הקלטת הדיווח על הרצח למוקד 100

המשטרה פענחה את תיק הרצח של אלדד פרי ז"ל ברחובות והבוקר בהתאם לממצאי החקירה תוגש לבית המשפט הצהרת ובע נגד תושב ראשל"צ החשוד במעורבות ברצח. 

ימ"ר מרכז פתחה בתאריך 15.10.21 בחקירה מואצת, עם קבלת דיווח חירום במוקד 100, בדבר אירוע ירי ברחובות, בו נורה למוות תושב העיא- אלדד פרי ז"ל, עת יצא מרכבו בשעת בוקר מוקדמת, סמוך לבית כנסת בעיר.

בתוך כך, חוקרי ימ"ר מרכז ניהלו חקירה מורכבת ומסועפת, היות והעדות הראשונה בתיק הסתכמה בכך שחשוד אלמוני נצפה נמלט מזירת הרצח רכוב על גבי אופנוע ואילו רשימת "החשודים הפוטנציאלים לכאורה", כללה בראשיתה של החקירה מאות אנשים, על רקע סכסוך כספי בתחום הנדל"ן עם הקורבן.

כאמור, חוקרי היחידה הפעילו את מיטב האמצעים הטכנולוגים לשם קידום החקירה, תוך ניתוח ממצאים פורנזיים ואמצעי תיעוד בזירה, לצד ניהול מהלכי חקירה נוספים, שהביאו תוך שלושה שבועות לחשיפת זהות החשוד – תושב ראשל"צ בן 64 .

עם מעבר החקירה הסמויה לשלב הגלוי, עצרו בלשי הימ"ר את החשוד בביתו, כשברשותו אקדח אשר נבדק במעבדות הזיהוי הפלילי של משטרת ישראל ונמצאה התאמה לממצאים שנדגמו בזירת הרצח, כמו גם תפיסת האופנוע שבבעלותו, ששימש עפ"י החשד את החשוד בהגעה לזירה והמלטות ממנה אחר הרצח.

בהתאם לצורכי החקירה והתפתחותה, האריך בית המשפט את מעצרו של החשוד מעת לעת, והבוקר עפ"י ממצאיה, תוגש ע"י פרקליטות מחוז מרכז הצהרת תובע נגד החשוד ובימים הקרובים יוגש כתב אישום ובקשה להמשך מעצרו עד תום ההליכים.

צפו בווידאו מזירת הרצח קרדיט דוברות המשטרה.  רפ"ק עזרא גולדשטיין - ר' מפלג תשאול בימ"ר מרכז מסביר על הפענוח. 

* תיעוד נתיב ההגעה לזירה וההימלטות על גבי אופנוע.
* הקלטת הדיווח על הרצח למוקד 100

$(function(){})
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה