שתו מי ברז ! תאגיד המים "מי ציונה" יצא בקמפיין חינוכי הכולל חלוקת בקבוקי מים רב פעמיים לילדים !

$(function(){})

חלוקת הבקבוקים כבר הפכה למסורת של תאגיד המים ובאה לעודד את הילדים לשתות מי ברז.
אבל, הידעתם מיהי "יאמי מפלצת המגבונים"?....

 גם השנה , כמו בכל שנה , תאגיד המים " מי ציונה" חילק בקבוקי מים רב פעמיים לכל התלמידים העולים לכיתות א' בבתי ספר בנס ציונה , מזכרת בתיה וקריית עקרון.

התאגיד רואה את עצמו כחלק מהקהילה בה הוא פועל ומשתלב בפרויקטים קהילתיים, חברתיים וחינוכיים שמתאימים לערכיו. בכל שנה מקצה דירקטוריון התאגיד תקציב לפעילות חינוכית בעיקר לציבור הילדים.

יו"ר התאגיד עו"ד שאול רומנו אמר: הילדים הם העתיד שלנו ועל כן התאגיד רואה חשיבות רבה בהשקעה בילדים בחינוך לחיסכון במים ושמירה על איכות הסביבה, כאשר חלוקת הבקבוקים כבר הפכה למסורת של תאגיד המים ובאה לעודד את הילדים לשתות מי ברז.

מנכלי"ת התאגיד רינה קטיף ציינה עוד כי התאגיד גם רואה חשיבות בחינוך הגיל הרך ועל כן יקיים במהלך השנה הצגה לכיתות א' "יאמי מפלצת המגבונים" באמצעותה ייחשפו התלמידים בצורה חווייתית לנושא איסור זריקת פסולת ( בדגש על מגבונים לחים ) לאסלה ומניעת זיהום שפכים. 

כמו-כן , התאגיד מפעיל ניידת מים של חברת "גורי מים" בכיתות ד' אשר מותאמת לחומר הלימוד של משרד החינוך ובאמצעותה  נחשפים  הילדים לדרכים לשימוש מושכל במים - " חסכון גדול במחשבה תחילה " בצורה חווייתית .

יח"צ

 

 

 

 

$(function(){})
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה