רדיו 106Fm קול נס ציונה אירח את השדרן הוותיק והמוערך דן כנר

$(function(){})

רדיו 106Fm קול נס ציונה אירח את השדרן הוותיק והמוערך דן כנר - השדרן הוותיק והמוערך הגיע לתחנת הרדיו המקומית לראיון במסגרת התוכנית let's go back עם השדרן מוטי יצחק.

רדיו 106Fm קול נס ציונה אירח את השדרן הוותיק והמוערך דן כנר

רדיו 106Fm קול נס ציונה אירח את השדרן הוותיק והמוערך דן כנר

השדרן הוותיק והמוערך הגיע לתחנת הרדיו המקומית לראיון במסגרת התוכנית let's go back עם השדרן מוטי יצחק. בראיון סיפר כנר על מאחורי הקלעים של התוכנית בהנחיתו "צפיחית בדבש", על הסיפורים מאחורי השירים ועל חוויות מיוחדות להם היה שותף מראשית דרכו של קול ישראל.

השדרן הוותיק והמוערך, דן כנר הגיע השבוע לתחנת הרדיו המקומית לראיון במסגרת התוכניתlet's go back עם השדרן מוטי יצחק. בראיון המרתק סיפר כנר, אחד מעמודי התווך של השדרנים בישראל, על מאחורי הקלעים של התוכנית בהנחיתו "צפיחית בדבש", על הסיפורים מאחורי השירים ועל חוויות מיוחדות להם היה שותף מראשית דרכו של קול ישראל.

$(function(){})

בתום התוכנית אמר השדרן מוטי יצחק: מפגש והריאיון עם כנר דן כנר היה הנאה צרופה לי ולמאזינים. "זה זיכרון שאשא עימי לכל חיי".

הכירו את ערוץ הרדיו 106FM או "קול נס ציונה" 

רדיו 106FM או "קול נס ציונה" הינו ערוץ רדיו מקומי הפועל בנס ציונה מאז שנת 2006, ממוקם בתיכון בן גוריון ומשמש גם את תלמידי מגמת התקשורת המשדרים בו מוזיקה ותוכן לאורך כל שעות היממה. לצד התלמידים, משדרים ברדיו גם אנשי קהילה ומעלים לצד מוזיקה טובה נושאים מקומיים אקטואליים עבור תושבי נס ציונה.

הרדיו פועל בשגרה ובחירום. על פי לוח שידורים, בו ניתן לצפות באתר הרדיו -עולות תוכניות מגוונות בניהם: עברי על הגל עם אלון ליברמן והיו זמנים עם אפי ענבר.

בשנה הקרובה צפויות להצטרף ללוח השידורים תוכניות חדשות. תושבי נס ציונה מוזמנים להאזין לרדיו בכל שעות היממה ולהתעדכן באמצעות התוכניות על הנעשה בעיר, מפי השדרנים המקומיים או תלמידי מגמת התקשורת. את רדיו 106FM ניתן לקלוט בתדר 106 בתוך העיר נס ציונה או באתר רדיו קול נס-ציונה.

$(function(){})
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה