בבית האזרח הותיק מוצגת: תערוכת צילומים של מאיר קונפורטי -  "אנשי העולם".

$(function(){})

במסגרת פרויקט "קהילה יוצרת" המתקיים בבית האזרח הוותיק מוצגת בימים אלו, החל מחודש ינואר 2022, תערוכת צילומים מרהיבה של מאיר קונפורטי -  "אנשי העולם".
מאיר קונפורטי הינו בוגר "אלתא" וסב גאה אשר אסף חוויות אנושיות ומצולמות בלמעלה מ-70 מקומות בהן ביקר.

מאיר קונפורטי

"אנשי העולם" תערוכת צילומים חדשה של מאיר קונפורטי בבית האזרח הוותיק.

מאיר קונפורטי

$(function(){})

מאיר מספר:

"אנשים מסקרנים אותי. תרבויות רחוקות מרתקות אותי. שווקים מקסימים אותי. תנועה מעוררת אותי.משחר נעורי אני עוקב ומנציח את שאהבה נפשי. בהתחלה במצלמת הפילם של אבא. בעשורים האחרונים במצלמה דיגיטלית גדולה. גם בטלפון נייד קומפקטי. אלא שהמצלמה  המשוכללת ביותר, נמצאת בין הראש ללב. סוד הקסם נוצר בחיבור המופלא בין העין העוקבת, היד התומכת, האצבע הלוחצת, הרגש המבעבע והרגע המכריע. מתוך מאות אלפי צילומים שאספתי, בחרתי במקבץ קטן של אנשים שהרשימו אותי, מראות שהלהיבו אותי וספורטאים שריגשו אותי."

את התערוכה אוצרת עדה בני, אשר מרכזת את פרויקט "קהילה יוצרת", במסגרתו מוצגות מידי חודשיים בבית האזרח הוותיק תערוכות מתחלפות פרי עבודת יד של אומנים תושבי נס-ציונה והסביבה.

לדבריה של עידית חן סייג, מנהלת העמותה לרווחת האזרח הוותיק: "התערוכות המתחלפות מוצגות באולם האירועים בבית האזרח הוותיק וייחודו של הפרויקט בכך שכל אחד יכול להציג את יצירותיו בתחומי הציור, פיסול, צילום ועוד כשהמטרה העומדת לנגד עיננו היא לעודד פעילות פנאי ויצירתיות בגיל המבוגר ונשמח לארח תערוכות נוספות של גמלאים מוכשרים המבקשים להציג ולחשוף את יצירותיהם אצלנו".

הקהל הרחב מוזמן להגיע, בתיאום מראש, ולהתרשם מתערוכת הציורים שתוצג במקום במהלך החודשיים הקרובים בבית האזרח הוותיק, רחוב בן-גוריון 9 קומה 2.

 

$(function(){})
 
$(function(){})
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה