קבלו את ד"ר לחקלאות דנה מנט מנס ציונה- "צעירה מבטיחה במחקר החקלאי"

$(function(){})

דנה הינה אחת מבין 5 צעירים וצעירות מהשפלה ובהם נס ציונית אחת  נבחרו לרשימת הצעירים המבטיחים בחקלאות!
בת 40 מנס ציונה, בעלת דוקטורט במדעי החקלאות, חוקרת בתחום ההדברה המיקרוביאלית של מזיקים בחקלאות במנהל המחקר החקלאי  ופורצת דרך במחקרה בשילוב של תכשירים ביולוגיים בממשק ההדברה.

פרטי

נציגות מרשימה מאזור השפלה ברשימת '40 הצעירים המבטיחים בחקלאות' שיזכו להוקרה והערכה רבה במסגרת וועידת ישראל לחקלאות – האירוע החקלאי המרכזי בישראל, שיתקיים ב 8-9.12.21 בהשתתפות שרים, חברי כנסת, ראשי ארגונים חקלאיים וחקלאיים מכל רחבי הארץ.

צוות מקצועי מיוחד של וועידת ישראל לחקלאות ביצע בחודשים האחרונים מיפוי מעמיק ויסודי על מנת לבחור את רשימת הצעירים המבטיחים בחקלאות הישראלית. לאחר בחינת המועמדים מענפי החקלאות השונים  נבחרו 40 הצעירים המבטיחים בחקלאות לשנת 2021 של וועידת החקלאות של ישראל.

לצד חקלאים מבטיחים מכל רחבי הארץ 5 צעירים וצעירות תושבי השפלה שמובילים משקים ומביאים דם צעיר ומחשבה טכנולוגית מודרנית לחקלאות הישראלית. ראוי לציין כי רבים מבין אלו שנבחרו בשנים האחרונות לצעירים המבטיחים של הוועידה ביצעו התקדמות משמעותית וכיום משמשים בתפקידי מפתח בעולם החקלאות הישראלית ומצעידים את החקלאות הישראלית בגאון קדימה!

מלבד דנה נבחרו :

עמרי חמני- בן 25 ממושב פדיה, דור רביעי בחקלאות, מנהל תפעולית את המשק ומייסד מותג "משק ליה", מגדלים מגוון גדול של גידולים ומילדות נמצא במשק וכיום מנהל אותו.

ברק אלגברי- בן 33 ממושב חצב, דור שלישי בחקלאות, יחד עם אביו ואחיו מנהל את המשק אשר מתמחה בגידול ירקות ממשפחת המצליבים ושיווק מוצרי פרמיום.

שני שמקה- בן 25 ממושב אחיסמך, עקב מות האב, הסב והדוד ממחלת הקורונה קיבלה שני החלטה אמיצה ובחרה לנהל הרפת המשפחתית ולהמשיך את מורשת האב במקביל לעבודתה כראש מחלקת פיקוח בנתב"ג.

חיים קאהן- בן 39 ממושב בית חלקיה, דבוראי, דור שלישי בחקלאות, לאחר מות האב והדוד הפך להיות מנהל המשק לייצור דבש ומחזיק היום בכ1800 כוורות.

חיים אלוש מנכ"ל משוב וועידת ישראל לחקלאות ציין: "השנה ביצענו באמצעות וועדה מיוחדת מיפוי מעמיק של רשימת הצעירים המבטיחים בחקלאות, מדובר בדור המשך, צעירים נמרצים, אידיאולוגיים המגיעים לחקלאות מתוך אהבה ומסירות ומביאים איתם את הטכנולוגיה המודרנית שתאפשר למדינת ישראל להמשיך להוביל את החקלאות העולמית ואנחנו גאים בנציגות המרשימה של צעירים מבטיחים מאזור השפלה!".

 

 

$(function(){})
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה