שבוע ראשון מוצלח לחה"כ הנס ציוני בועז טופורובסקי- כיו"ר הקואליציה.

$(function(){})

ספק אם מישהו מסיעת "יש עתיד" ביקש להתחרות מול בועז טופורובסקי על התפקיד שפינתה חה"כ סילמן. ולא במקרה...
אבל, גם העיתון הימני "ישראל היום" החמיא לו על תפקודו בימים הראשונים של מושב הקיץ וכתבו אמיר אטינגר קבע כי: האסטרטגיה החדשה של טופורובסקי צלחה - והקואליציה נמנעה מהפסדים מביכים. לפחות עד שהיום הגיע איום בלתי צפוי מצד חה"כ הערביה ממרצ המאיימת בפרישה...

יש עתיד

ציטוט, לא נגענו... מ"ישראל היום"

הקואליציה החליטה על אטסטרגיה חדשה, לאור פרישת סילמן והחרמת ההצבעות של רע"מ בכנסת. יו"ר הקואליציה בפועל, ח"כ בועז טופורובסקי, אמר ל"ישראל היום" לאחר היום הראשון של חזרת הכנסת מפגרה: "כיו"ר הקואליציה, אני מתכוון לעשות כל שניתן בשביל להעביר חוקים למען אזרחי ישראל. למען זה, כל שיתוף עם כל מפלגה הוא כשר - מהמשותפת, דרך החרדים ועד הציונות הדתית. הכל למען המשך שיפור חיי אזרחי ישראל".

$(function(){})

כאמור, הקואליציה החליטה כי כדי לנצח את ההצבעות בכנסת ללא רוב הם יעשו הכל, ולא יבחלו באמצעים ובשיתופי פעולה כדי להעביר חוקים. המטרה המרכזית של הקואליציה היא לסכל את אווירת הבחירות, שמרחפת מעל לראשם מאז פרישת סילמן.

לאור המדיניות החדשה, הקואליציה החליטה להסיר את התנגדותה, ואף לסייע לחברי האופוזיציה להעביר חוקים פרטיים שלהם בנושאים חברתיים וכלכליים במטרה לבנות אמון, ובתמורה לשיתופי פעולה מצד האופוזיציה בחוקים שחשובים לממשלה בנושאים שבקונצנזוס.

אמש, בשל שיתוף הפעולה עם הרשימה המשותפת, האסטרטגיה החדשה של טופורובסקי צלחה - והקואליציה נמנעה מהפסדים מביכים. ו.

$(function(){})
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה