אייס תקשורת חכמה: בית המשפט החליט כי החברה תפסיק לחלוטין את פעילותה וכי כל מנוייה ינותקו לאלתר

$(function(){})

הודעת משרד התקשורת: הסוף לפגיעה בצרכנים - בית המשפט החליט כי חברת התקשורת "אייס תקשורת חכמה" תפסיק לחלוטין את פעילותה וכי כל מנוייה ינותקו לאלתר.

https://pixabay.com

אייס תקשורת חכמה: בית המשפט החליט כי החברה תפסיק לחלוטין את פעילותה וכי כל מנוייה ינותקו לאלתר

במקביל להליך שהתנהל במשרד התקשורת, ועקב קשיים כלכליים שאליהם נקלעה החברה, הוגשה בקשה לפירוק החברה לבית המשפט. לאחרונה אישר בית המשפט המחוזי את בקשת הנאמן שמונה לחברה לנתק את כל מינויי החברה ולמעשה להביא לסגירתה.

תלונות הציבור הובילו לשימוע ולאחר מכן לשלילת הרשיון.

בחודש נובמבר 2020 שלח המשרד לחברה שימוע טרם נקיטת הליכים, וזאת בעקבות מספר חריג וגבוה מאוד ביחס לגודל החברה של תלונות שהתקבלו בתחום פניות הציבור במשרד, ושמהן עלה כי "אייס תקשורת חכמה" הפרה לכאורה את תנאי היתר הפעילות שלה, פגעה בטובת הציבור ולא פועלת בהגינות כלפי מנוייה.

בחודש יוני 2021 לאחר שהתקבלו התייחסותיה של החברה לשימוע, הגביל שר התקשורת, יועז הנדל, את פעילותה של "אייס תקשורת חכמה" לתקופת בחינה של ארבעה חודשים, שבה לא תוכל לגייס מנויים חדשים.

בנוסף הנחה השר את הצוות המקצועי במשרד לעקוב אחר פעילות החברה.

צעד חסר תקדים של משרד התקשורת

שר התקשורת יועז הנדל הגיב להחלטה ואמר, ״מרגע שהגעתי למשרד התקשורת קיבלתי אין ספור תלונות על חברת אייס תקשורת. לקוחות ששילמו ומצאו את עצמם ללא מענה ושירות. לאור זאת החלטתי לאחר שימוע לפני מספר חודשים על צעד קיצוני שמעולם לא ננקט במשרד התקשורת- עצירת גיוס המנויים החדשים, ומהלך לשלילת הרשיון. החלטת בית המשפט לאחרונה לעצור הפעלת מנויים קימים, עוצרת בפועל את פעילות החברה. הצדק יעשה. חברת תקשורת שתפגע באזרחים לא תוכל להחזיק ברשיון במדינת ישראל״.

ומה לנו יש להגיד על זה? כעת משנוכחנו לדעת שלמשרד התקשורת יש יכולת לאכוף תקנות, יהיה מעניין לראות האם מול חברות התקשורת הגדולות,  יגלה השר את אותו ציבורי וינקוט בצעדים שלא יגרמו לנו להתייאש בהמתנה למענה בשירות הלקוחות, יפטור אותנו מחיובים מוזרים ומעסקאות לכל החיים. 

$(function(){})
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה