אפליקציה שמראה מי צפה לי בפרופיל באינסטגרם פייסבוק ועודהתקנתם אפליקציות או נרשתם לרשת חברתית? צפו לעובדה שהמידע האישי שלכם גלוי לעין כל. כלומר מה שבחרתם לשתף. הבעיה שהיא שלא תמיד אנחנו יודעים מי צפה בפרופיל שלנו ולעיתים זה מאד מעניין אותנו. כתבה מיוחדת על - אפליקציה שמראה מי צפה לי בפרופיל באינסטגרם

האם ניתן לדעת מי צופה בפרופיל האינטרגרם שלנו? 

מחקרי מילות מפתח מראים שהשאלה מי עוקב אחר פרופיל האינסטגרם שלי היא אחת השאלות הנפוצות ביותר באינטרנט. סטוקרים באינסטגרם יכולים לגרום לצרות גדולות. לפעמים זה יצר הסקרנות שלנו ואנו רוצים לדעת מי עוקב אחרינו מבלי להחזיר עוקב או סתם אוהב לצפות בתמונות שאנו מעלים. 

אזהרה! אין באמת אפליקציה שתראה לך מי צופה לך באינטגרם ...אבל יש פיתרון אחר 

ברשת קיימים מספר יישומים המתיימרים להציג מי צופה לפנו בפרופיל. אבל המציאות היא כזו שלפחות נכון להיום, המידע הכי חשוב לנו, לא מוצג על ידי הפרליקציות החברתיות ויש להן לא מעטו סיבות טובות.

מומחי רשת טוענים שהישומים ( חלקן בתשלום) רק מתיימרים לעבוד ומציגים רשימה של שמות משתמש אקראיים באינסטגרם ולא באמת את מי שעוקב אחריך או מסייר לך בפרופיל. 

קחו בחשבון שהתקנת יישום מותנית בקבלת מידע אישי שלכם מהרשת החברתית, הן עמוסות בפרסומות מעצבנות שקופצות ובסופו של דבר, מניסון אישי שלי, חלקן פשוט מסובבות את המשתמש סביב הזנב של עצמו. מה בכל אפשר לעשות? כי הדברים נכונים אגב גם לגבי  אפליקציה שמראה מי צפה לי בפרופיל בפייסבוק. 

התרגיל הפשוט שיציג לכם את העוקבים והמשתמשים שצפו בסטורי שלכם באינסטרגם 

אז ויתרנו על האפליקציות ועכשיו הזמן להפשיל שרוולים. למעשה מדובר בתכונה שהיא אפליקציה שמראה מי צפה לי בפרופיל באינסטגרם בחינם

  1. העלו לפרופיל שלכם באינטסגרם סטורי עסיסי וטוב 
  2. ניתן גם להוסיף כמה מילים אישיות שיקרבו את הגולשים והמבקרים ולא רק תמונות 
  3. לאחר מכן בצעו את תהליך הבא: 
  4. הקישו על אייקוני תמונת הפרופיל בשורה בפינה השמאלית התחתונה של סיפורי Instagram האחרונים שלכם.
  5. תכונה זו אמורה להציג את רשימת כל המבקרים שצפו בסטורי שלך, כולל משתמשים שלא עוקבים אחריך.

צפו בסרטון 10 טיפים שחייבים להכיר באינסטגרם


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה