בנימין נתניהו טוויטר כמה עוקבים יש לו? אחרי מי הוא עוקב וכמה יש ליאיר לפיד?

$(function(){})

בנימין נתניהו טוויטר כמה עוקבים יש לו? אחרי מי הוא עוקב וכמה יש ליאיר לפיד? למי יש יותר עוקבים בטוויטר ואחרי מי עוקבים הפוליטיקאים שלנו ברשת החברתית.

פולטיקאים ישראליים בטוויטר כמה עוקבים יש להם

בנימין נתניהו טוויטר כמה עוקבים יש לו? אחרי מי הוא עוקב וכמה יש ליאיר לפיד?

הרשת החברתית טוויטר עוברת בחודשים האחרונים טלטלה ניהולית ואולי גם תרבותית, אבל זה לא מפריע לפוליטיקאים הישראלים לשגשג ולהשיג עוד ועוד עוקבים. בדקנו כמה עוקבים יש לפולטיקאים שלנו ואחרי מי הם עוקבים. למי יש יותר עוקבים בטוויטר ביבי או לפיד ועוד פרטים מעניינים על הרשת החברתית.

צילומי מסך טוויטר, הנתונים נכונים לתאריך יום רביעי, 7 בדצמבר 2022 ומשתנים מדי יום. 

$(function(){})

ארבעת הפוליטיקאים הישראלים שיש להם הכי עוקבים בטוויטר

@netanyahu בנימין נתניהו

ראש הממשלה הנבחר ויו״ר הליכוד

בנימין נתניהו מוביל עם 2.1 מיליון עוקבים. הוא עצמו עוקב רק אחרי 25 פרופילים רובם של חברי מפלגתו. אחרי מי עוד עוקב נתניהו?. הפרופילים של נשיא ארצות הברית לעבר דונאלד טראמפ, ראש ממשלת הודו Narendra Modi וגם זה של צה"ל. ועוד משהו מעניין על החשבון של ביבי – הוא הישראלי היחיד עם חשבון שעבר את רף המיליון עוקבים

@naftalibennett נפתלי בנט

ראש הממשלה ה-13 של מדינת ישראל • 13th Prime Minister of Israel

במקום השני, לפני יאיר לפיד, נמצא הפרופיל של ראש הממשלה לשעבר נפתלי בנט. כמה עוקבים יש לו?. קצת יותר מחצי מיליון. אבל מה שמעניין לראות הם רשימת הפרופילים שהוא עוקב אחריהם וזו כבר רשימה שונה לגמרי מזו של ביבי.
כך למשל, בנט עוקב אחרי הנשיא ביידן ואיילת שקד, אחרי החבר הטוב יאיר לפיד וגם אחרי משרד ראש הממשלה, מה שלא תמצאו אצל ביבי. אולי עכשיו זה ישתנה?.

@yairlapid יאיר לפיד

ראש הממשלה ה-14 של מדינת ישראל

רק במקום השלישי הוא לא אחר מאשר יאיר לפיד. החייל החדש בצבא הדמוקרטיה.

נכון שאתם מופתעים?. לפרופיל @yairlapid יש כמעט 400,000 עוקבים בנוסף ל 183 פרופילים שהוא עוקב אחריהם בינהם הפרופיל של עמית סגל @amit_segal שנמצא במקום השני בישראל עם כמעט 700,000 עוקבים, שני רק לבנימין נתניהו. 

@Ayelet__Shaked איילת שקד

יו״ר הבית היהודי, שרת הפנים וחברת הקבינט המדיני בטחוני

ומי במקום הרביעי ברשימת הפוליטיקאים?. במקום הרביעי רשימת הפרופילים של הפוליטיקאים הישראלים שיש להם הכי הרבה עוקבים נמצאת איילת שקד, שרת הפנים היוצאת.

איילת עוזבת את התפקיד כאשר יש לה למעלה מרבע מיליון עוקבים, אז מה בכל זאת שונה בפרופיל שלה משני הראשונים?. היא עוקבת אחרי כ 500 פרופילים, מכל צוות הקשת הפוליטית וגם מגוון של אנשי תקשורת שלא כולם עשו איתה חסד בשנתיים האחרונות.

ואיפה כל יתר הפוליטיקאים שלנו ברשת החברתית?. הרחק מאחור.

בצלאל סמוטריץ' 211 אלף Followers

בני גנץ עם 193 אלף עוקבים בטוויטר. אז למה אהבתי את הפרופיל שלו והוספתי לו עוקב?. אולי הודות לשורה שהוא בחר לתאר את עצמו - נשוי לרויטל ואב ל-4 ילדים. שר הביטחון. הרמטכ״ל ה-20. יו״ר המחנה הממלכתי. 

אביגדור ליברמן מפתיע עם 190,000 עוקבים

ואחריהם מרב מיכאלי עם קצת יותר מ 180,000 עוקבות ועוקבים אחרי הפרופיל או הפרופילה.

קצת אחריה עם מספר עוקבים דומה, סוגרים את רשימת החשבונות הישראליים הנעקבים ביותר נמצאים הפרופיל של מירי רגב ואחריה גדעון סער.

$(function(){})
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה