לרגל החג התאפקתי והתאפקתי, אבל המנוול ינון מגל "הצליח" להוציא אותי סופית מכליי !

$(function(){setImageBanner('50287e80-946b-4b5e-bf1d-fbb3419fbc1c','/dyncontent/2024/4/9/b5b9f9d8-a5a8-4906-aa60-6d67d84f5336.jpg',17348,'הופעות ליין עד 0707',525,78,false,45931,'Image','');})

לא הטקס המביך בהובלת הזוג הקיסרי ולא כל השיטות של מירי רגב לתקוע לנו "אצבע בעין" לא הוציאוני מכליי כמו ציוץ אחד נבזי במיוחד של ינון מגל.
ציוץ בו השווה בין האחריות שהציבור קורא לנתניהו ליטול על 1,500 קרבנות המלחמה הנוכחית, לקריאה לשיטתו - להטלת אחריות על בן גוריון ל6,000 קרבנות מלחמת העצמאות.
תיפח רוחך ינון מגל !

פייסבוק

הוא אחד מראשי "מכונת הרעל" של נתניהו ומי שתמיד, בכל נושא ובכל תנאי, ייצא להגנתו ובעיקר יתקוף את מי שמאיים עליו, על הבוס.. כאשר הוא, לוחם סיירת מטכ"ל בעבר, ייצא למען הבוס אפילו להגן על החרדים המשתמטים.. 

בכך אין חדש, גם לא בהשפעתו העצומה בציבור הימני (36200 צפיות רק בפוסט הזה ! ) והיותו דוגמה מושלמת לקביעה היהודית הנושנה לפיה מומרים גרועים מ"סתם" בני דת ניכר. כי האיש שרקעו זהה לזה של כה רבים בתקשורת הממוקמים במרכז שמאל, החליף דעות וזו זכותו, אך מאז עשה זאת - הפך ל"מומר" להוט להוכיח את ה"דווקא" ולהתנקם במי שלשיטתו גרמו לסילוקו מהכנסת ע"י נפתלי בנט, עת פירסמו את ההטרדות המיניות בהן נחשד...  (או, אם תרצו ללכת רחוק יותר, מי שלדעתו חסמו בפניו את הדרך לניהול גלי צה"ל.)

אבל, את עוצמת הזדון ורוע הלב שהפגין השבוע, אין אדם אחד במחנה התועמלנים הביביסטי שהפגין עד כה. אפילו לא ברדוגו.. (להוציא הילד ז' שאינו ראוי להתייחסות) 

מלחמת העצמאות נכפתה עלינו, לאחר שלבן גוריון וחבריו עמד העוז להכריז על הקמת המדינה, גם בגבולות החלוקה, למרות האיומים ולמרות חוסר שביעות הרצון מגבולותיה. זאת בעוד גיבורי עט קשקשנים כמו הפרופ' בן ציון נתניהו היושב לבטח בניו יורק ולא מסכן את קצה בוהנו, חלילה, , התנגדו לה...! 

היתה זו מלחמה של מעטים נגד רבים, בה היישוב היהודי הנצור עמד בה על נפשו מול ערביי ארץ ישראל ושבעת צבאות ערב ושילם מחיר קשה מנשוא של כ6,000 הרוגים.

אך בזכות האומץ והמנהיגות של בן גוריון קמה המדינה !!

המלחמה הנוכחית לא נכפתה עלינו וכל כולה תוצר של מחדל הנהגתי, מדיני ובטחוני. זו מלחמה בה אנו הרבים נגד המעטים ועדיין כושלים בהשגת יעדינו, בעיקר בשל המנהיגות החלולה של סגול השיער וכן יש להדגיש -  פ ח ד נ ו ת ו  !

יום יבוא, ינון מגל ותסתכל במראה ותראה את שאתה באמת. אני מאחל לך ולנו, שאם לא תתאבד מהבושה, לפחות תזעק זעקה גדולה ומרה ותברח להתחבא באיזו פינה אפלה, לעולמים. 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה