יסמין אמרה המצטיינת של גדרה: תלמידת בית הספר דרכא נתיבי נועם בגדרה, היא הפעילה המצטיינת המחוזית לשנת תשפ"א

$(function(){setImageBanner('c70ece5f-d59c-41d9-9aeb-f43a05fe428d','/dyncontent/2021/1/6/a7de4eb0-0be6-4f8a-81c6-f12ce5eed3c2.gif',12013,'',525,78,false,45889);})

יסמין אמרה תלמידת כיתה י"ב בבית הספר דרכא נתיבי נועם בגדרה, זכתה בפרס פעילה מחוזית מצטיינת בטקס שהתקיים ב11 ביולי, בלשכת ראש המועצה. יסמין פעילה במועצת הנוער גדרה, מד"צים, נמ"ש חברתי, בני עקיבא, צופים ואחריי.

יסמין אמרה - מאושר שימוש באדיבות דרכא נתיבי נועם

יסמין אמרה, תלמידת בית הספר דרכא נתיבי נועם בגדרה, היא הפעילה המצטיינת המחוזית לשנת תשפ"א

בשש השנים האחרונות יסמין פעילה בשלל תכניות ופרויקטים של מחלקת הנוער גדרה ולקחה חלק בשלל תפקידים במועצת הנוער (דוברות, נוער וקהילה, אתית משפטית), תוך שהיא הוגה ומבצעת פרויקטים שונים למען הנוער ורווחתו, ביניהם הייתה שותפה בפרויקט נמ"ש חברתי למען ילדי החינוך המיוחד של הגיל הרך.

על פעילותה העקבית והבולטת למען הקהילה ועל רגישותה לאחר ולשונה, תוך גילוי יוזמה, נועם ומקוריות, זכתה יסמין בפרס המצטיינת המחוזית לשנת תשפ"א.

עוד באתר - איתי לוי על רוסלנה ואייל גולן 

שמואל כורש, מנהל בית הספר דרכא נתיבי נועם, שנכח בטקס: "בית הספר ורשת דרכא גאים ביסמין על פעילותה למען הקהילה. אנו משקיעים רבות בחינוך לנתינה, סובלנות ואזרחות למופת ומתרגשים לראות כי השקעה זו נושאת פרי. תלמידי דרכא נתיבי נועם פועלים כל השנה בעשייה חברתית וקהילתית, תוך גילוי רוח התנדבות וערבות הדדית שמדגישים את הסולידריות של תלמידינו. ההישג הראוי לשבח של יסמין אמרה, מחזק את ערכינו ואת בני הנוער של העיר, שילכו בדרכה של יסמין".

אודות רשת דרכא

דרכא היא רשת בתי ספר תיכוניים שהוקמה בתמיכת משרד החינוך ובעידודו על מנת לחזק את בתי הספר בפריפריה הגאו-חברתית במדינת ישראל, בדרכם להיות מוסדות חינוך מובילים בתחום החינוך העל יסודי. מנתונים שפורסמו על ידי משרד החינוך בשנים האחרונות עולה כי רשת דרכא מדורגת במקום הראשון כרשת החינוך המובילה בישראל.

רשת בתי הספר דרכא כוללת בתי ספר מקהילות שונות בחברה הישראלית ופועלת לחיזוק המרקם החברתי במדינת ישראל. הרשת מלווה במועצה ציבורית הכוללת אנשי רוח, חינוך ועשייה מובילים בחברה הישראלית.


$(function(){})
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה