ימי החוצפה והשקרים: האמת על משפט הדיבה בו נתבענו ע"י רן כרמי בוזגלו.זהו הרקע  ל"סיפורי כרמי בוזגלו" מסקנה: על טעויות משלמים, אבל על הסתה ושקרים חצופים זוכים למחיאות כפיים... וגם, האם כרמי יקיים את שהתחייב - לתרום הכסף לחיילי צה"ל...

ארכיון

לקוראי האתר, תושבי נס ציונה ובכלל.

אני מפרסם טור זה אך ורק מפני שמר כרמי בוזגלו עשה לצחוק את הפשרה אליה הגענו בבית המשפט ובשקריו האופייניים מציג זאת כאילו הוא הביס איזה שטן סמולני הנלחם בו בכדי להשתיקו...

רן כרמי בוזגלו הינו פעיל הליכוד תושב נס ציונה (ומועמד מטעם עצמו ל"פריימריס" בליכוד). האיש ודעותיו הימניות קיצוניות "זכו" לאיזכורים רבים בתקשורת הארצית ואף בדיווחים שלנו, בעיקר בתקופת ההפגנות של "הדגלים השחורים" בעירנו, כאשר ניסה ללא הצלחה לארגן הפגנות נגדיות שקולות בהיקפן ונכשל בגדול בכך..

דיווחיי אלו, היו תמיד מדוייקים עובדתית - אף כי לא הסתרתי את ה"פוזיציה" שלי והם הפריעו כמובן לכרמי... באחד המקרים הוא פנה אלי ודרש ממני לפרסם תגובה ארוכה ומתלהמת שלו,  והתנה זאת בכך שאצטטו מילה במילה, ולכך סירבתי, כפי שהיה מסרב כל עורך, בכל כלי תקשורת.

הוא לא ויתר ולכן התקיף והשמיץ אותי בפורומים שונים, מייחס לי וותק ב"חיסול קריירות" והכל כמובן כשהוא מציגני כאויב הימין שקם עליו לכלותו.. וכו' . ומאחר ויש לו נוכחות רבה מאוד ברשתות, (27 אלף עוקבים רק ב"פייסבוק" ) הרי שהדברים זכו לתפוצה גבוהה בהרבה מאשר העובדות שאני כתבתי עליו... אבל מעולם לא עלה על דעתי לתובעו.

הוא אפילו קרא לעסקים בנס ציונה להחרימני כלכלית.. גם כן ללא תועלת ותסכולו היה מן הסתם רב.

והנה במוצ"ש 20.12.20 עת נערכה הפגנה נוספת, קבלתי בווטסאפ מאדם ששהה במקום סירטון שצולם בתנאי תאורה גרועים ובו נראה ונשמע אחד ממפגיני הנגד צועק לעבר המפגינים אנשי המחאה - משפט שבו הוזכרו המילים " לכו אל" ו"רבין שלכם" אך מילות האמצע לא היו ברורות.

האיש כתב לי שהצועק הינו רן כרמי  ואכן היה דמיון פיזי מסויים ביניהם . הסירטון היה גרוע ואני לא התאמצתי לוודא שאכן היה זה כרמי, שבדיעבד התברר כי כלל לא הגיע אותו יום... ובזאת פישלתי, נקודה. ועל טעויות משלמים, עובדה.

פרטי

הקטע הרלבנטי שפירסמנו

אומר רק להגנתי כי לאור התבטאויותיו בעבר וסגנונו האלים והבוטה בדרך כלל, קל היה לי להאמין שהמילים יצאו מפיו ועדיין, כשפרסמתי את הידיעה (ראו צילום) הקפדתי לא לצטטו ציטוט חלקי – אך כן ציינתי כי "כרמי ותומכיו גררו גם את רבין ז"ל לאמירות שלהם.. תקשיבו בעצמכם" וצירפתי הסירטון, מה שמוכיח כי אכן האמנתי שהוא הוא המצולם.

חשוב לציין כי לפי מיטב הכרתי היה בדיווח על האיזכור של רבין חשיבות רבה באותה העת ולולא השגיאה בייחוסה לאדם הלא נכון, לא היה בכך כל פגם.

לשגיאה זו היה גם רקע תודעתי הנובע מנוכחותו של התובע במקום, שבוע אחרי שבוע,  כמפגין נגד קולני ובוטה במיוחד. ולאור הביטויים שהשמיעו המפגינים כנגד גופי שלטון ואישים פוליטיים ואף כנגד הרמטכ"ל ושר הביטחון. ביטויים ונאצות שנשמעו מפיו ומפי חבריו גם במקום הזה וגם בהזדמנויות רבות אחרות ופורסמו ברבים גם על ידו ובגאווה רבה – היה זה די הגיוני מצידי  לאמץ תודעתית את ההנחה שלאיש היה  מה לומר גם בגנותו של רבין המנוח.

כשהתבררה טעותי הסרתי את הידיעה כמובן, אך כרמי עט על כך כמוצא שלל רב ומיהר להגיש נגדי תביעת דיבה בה הצהיר כי "שמו הטוב" נפגע קשות ואף הגדיל לעשות וטען כי לו היה נוכח בעת רצח רבין, היה מגן עליו בגופו...! כך הצהיר האיש שהתפאר בפייסבוק כיצד הקהיל את אנשיו באתר בו דורדר לתהום אוטובוס ע"י מחבל כדי להרצות שם על "מורשת רבין". זאת אף כי רבין עלה לשלטון 3 שנים לאחר שהפיגוע אירע.. האיש שמעולם לא נשמע קולו בגנות מכפישי זכר רבין ז"ל וידידו הטוב של איתמר בן גביר ("גם אליך נגיע..")

בתחילה לא הגיע כתב התביעה לידיי ונפסקו לטובתו פיתצויים במעמד צד אחד והוא כמובן מיהר להתרברב בנצחונו הגדול... אך ההחלטה בוטלה כמובן, כאשר הדיון בתיק החל בפברואר האחרון בבימ"ש השלום בראשל"צ, בפני כב' השופטת רבקה ארד.

אני התכוונתי תחילה לטעון כי מדובר בטעות סבירה ולנהל דיון על "שמו הטוב" של כרמי, שנפגע כביכול, אך בעצת עורך דיני ויתרתי על כך, בפרט לאחר שהשופטת ממש "אותתה" לי, כי לא אוכל לצאת פטור ללא כלום. ולכן החלטתי להסכים להסדר פשרה לפיו אתנצל בפניו ואשלם פיצוי שעל גובהו תחליט השופטת, לאחר שלמיטב זכרוני היא אמרה (מחוץ לפרוטוקול) שזה יהיה להערכתה "סכום בן ארבע ספרות"..

לצערי השופטת החליטה לאחרונה כי עליי לשלם  לו 32,000 ₪  - סכום שלמיטב הבנתי ובדיקותיי הינו חריג במיוחד בנסיבות אלו ובוודאי לא תואם לאמירתה על "ארבע ספרות". ההחלטה תמוהה לטעמי ואפילו מקוממת ועדיין זו החלטתה ועליי לציית לה. ולכן אני אשלם לו ואמתין לראות האם מר כרמי יעמוד בדיבורו ויתרום את הכסף "לרווחת חיילי צה"ל",, כפי שהצהיר בשעתו ברשת (ראו צילום) מי יודע אולי אופתע?...

פייסבוק- כרמי

כרמי חוגג בימים אלו כצפוי. אך הוא, כהרגלו, משקר במצח נחושה באופן בו הוא מציג את הסיפור כאילו נענשתי על הכפשתו לאורך תקופה כביכול ולא על טעות טכנית אומללה והוא אף מספר סיפורי גבורה הזויים כיצד לא נרתע ממני - מ"מחסל הקריירות" השטני...

בכך גם הפר לדעתי את ההסכם עליו חתמנו וגם סיפק לי עילה להגיש כנגדו תביעת דיבה. האם אעשה זאת? ייתכן.

ואסיים רק בציון העובדה לפיה רק לאחרונה נמצא "הקוזאק הנגזל" כרמי אחראי להוצאת דיבה מרושעת ביותר עת ייחס למפגינה בתקופת הקורונה כוונה להפיץ את המחלה...! ואף סירב לחזור בו ולאחר שנקנס ב32,000 ₪ (תחי המקריות?...) והשופט קבע שאינו מאמין לדבריו - העז כרמי לטעון כי מדובר ברדיפתו ע"י מערכת המשפט...!

(ראו קישור לידיעה בנושא)

https://ashdodnet.com/mobile/%D7%9E%D7%A9%D7%A4%D7%98/%D7%A8%D7%9F-%D7%9B%D7%A8%D7%9E%D7%99-%D7%91%D7%95%D7%96%D7%92%D7%9C%D7%95-%D7%99%D7%99%D7%A4%D7%A6%D7%94-%D7%A2%D7%9C-%D7%94%D7%95%D7%A6%D7%90%D7%AA-%D7%9C%D7%A9%D7%95%D7%9F-%D7%94%D7%A8%D7%A2-%D7%91%D7%A2%D7%A7%D7%91%D7%95%D7%AA-%D7%A4%D7%95%D7%A1%D7%98%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%A9%D7%9E%D7%99%D7%A6%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%A4%D7%99%D7%99%D7%A1%D7%91%D7%95%D7%A7-504601

אוהדיו הרבים הריעו ומריעים לו ומסתבר כי בארצנו מודל 2022 על טעויות משלמים, אבל על הסתה ושקרים חצופים ואפילו השמצת בתי המשפט,  זוכים למחיאות כפיים ולהערכתי הוא אף יזכה להגשים את משאת נפשו וייבחר בפריימריס הקרובים לרשימת הליכוד...

 

 

 

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה