בלעדי ! חבר הקואליציה במ. העיר נס ציונה, עמוס לוגסי: אתנגד להסכם עם "דירה להשכיר" בתוכנית הבניה "נס 181" במתחם חרודי,התפתחות חדשה טורפת את הקלפים וככל הנראה ייאלץ ראש העיר נס ציונה, שמואל בוקסר, לחזור בו מתוכניתו לחתום חוזה עם חברת "דירה להשכיר". זאת לאחר שאין לו סיכוי להעביר ההחלטה במליאה, לאחר שבעקבות הודעת "נס ציונה ירוקה" כי שלושת נציגיה יתנגדו, הצטרף לוגסי (יו"ר ועדת המשנה לתכנון ובניה) והודיע לנו כי יתנגד.

עמוס לוגסי, ארכיון

ברגע האחרון !

המאבק הציבורי בתוכנית רק החל וכבר נראה כי התוכנית תיגנז וזאת לאחר שחבר מ. העיר מהקואליציה, עמוס לוגסי מסר לי כי בדעתו להתנגד לאישור החוזה, בישיבת המליאה המתוכננת ל24.1

לוגסי הסביר כי: נכון שאין סיכוי לבטל את הייעוד לבניה, אבל אני לא חושב שצריך לעזור לקדם תוכנית כלשהי, גם אם היא קטנה יותר, כביכול. הנסיון מוכיח שעיריה יכולה לתקוע תוכניות שנים על גבי שנים ובפרט כשיש שם כל כך הרבה בעלויות. יש שם אפילו עשרות, אם לא מאות אנשים שקנו חתיכות בגודל 20 מ"ר ששיווקה להם איזה חברה..אז אני בדעה שלא צריך למהר ואפשר לקחת את הסיכון".

הסיפור המלא: 

תוכניות הבניה ב"נס 181" המחאה מתעצמת

בהצבעה צפויה התנגדות של שלושת נבחרי "נס ציונה ירוקה" החברה בקואליציה,אשר הבהירו זאת שוב ושוב, לצד שלושת נציגי האופוזיציה מסיעת "לב" ומן הסתם גם של נציג ש"ס אלי לוי שהפך לאופוזיציונר לבוקסר... אך מאחר שעו"ד שאול רומנו מנוע מלהצביע בדיונים העוסקים בנדל"ן בשל עיסוקו ביזמות בניה בעיר, הרי שלא יהיה לבוקסר רוב בשום מצב.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה