סוף סוף הסכם בין העיריה למשפחת שבו: השכונה החדשה המוקמת בצפון העיר תקרא "נאות יוסי שבו״.

$(function(){})

לאחר כמעט שנתיים של חילוקי דעות קשים סביב הנושא, הושגה סוף סוף הסכמה וראש העיר שמואל בוקסר יביא לאישור מועצת העיר נס ציונה הצעה להנצחתו בדרך זו של ראש העיר נס ציונה בין השנים 1993-2018 יוסי שבו זכרונו לברכה.
המשפחה: ההחלטה התקבלה לאחר תהליך מכבד ומכובד.

ארכיון

 הנצחת ראש העיר נס ציונה יוסי שבו ז״ל : השכונה החדשה המוקמת בצפון העיר תקרא על שמו

לאחר תקופה ארוכה בת כשנתיים של אי הסכמה בין משפחת שבן לבין ראש העיר המכהן על האופן בו יונצח קודמו, הרי שהסאגה הגיעה לסיומה וטוב שכך.

מהעיריה נמסר כי בחודשים האחרונים נבחנו על ידי שמואל בוקסר מכהן כראש עיריית נס ציונה ומשפחת שבו מספר חלופות להנצחתו של ראש העיר. לבסוף בחרה המשפחה את החלופה שהציע ראש העיר לקריאת השכונה החדשה המוקמת בצפון העיר (בסמוך לשכונת יד אליעזר ובסיס פקע״ר) על שמו והיא תקרא "נאות יוסי שבו״.

קיר הנצחה ושכונה חדשה על שמו של יוסי שבו ז"ל 

ההנצחה על כלל מרכיביה תאושר בוועדת השמות של העיר נס ציונה ותאושר במליאת מועצת העיר בהשתתפות משפחת שבו בישיבתה הקרובה (20.9) ובכוונת ראש העיר להביא להקמת קיר ההנצחה וקיום טקס הסרת הלוט מוקדם ככל האפשר ולא יאוחר מיום ה-1.3.23.

ראש העיר שמואל בוקסר: ״אני רואה חשיבות רבה להנצחתו של ראש העיר לשעבר יוסי שבו ז"ל מי ששירת באהבה ובמסירות את תושבי העיר במשך 25 שנים.

אני שמח כי משפחת שבו נענתה להצעתי להנציח את יוסי בשכונה המתפתחת בימים אלו בצפון העיר ותקרא לאחר האישור ״נאות יוסי שבו״. מהיכרותי עם יוסי שמחת הילדים ותושבי העיר שיגורו ויבלו בשכונה החדשה היו ממלאים את ליבו בגאווה גדולה״.

משפחת שבו- ״ההחלטה להנציח את יוסי שבו יקירנו בדרך של קריאת שכונה חדשה על שמו התקבלה לאחר תהליך מכבד ומכובד שבמהלכו ניתנה לנו הזכות להשמיע את דברינו ואת רצוננו בלב שלם ובנפש חפצה. אנו שמחים על כך ומבקשים להודות לתושבי העיר ולעומד בראשה, שמואל בוקסר. יוסי ז"ל הקדיש 25 שנים מחייו לפיתוח העיר ולהפיכתה למה שהיא היום ואנו רואים בהנצחתו סגירת מעגל בתולדות העיר הנהדרת הזו"

יוסי שבו ז"ל ציוני דרך חשובים בקריירה

ראש עיריית נס ציונה בין השנים 1993- 2018
תפקידים בולטים נוספים 
סגן מפקד חבל עזה
ממונה המנהל האזרחי בחבל עזה
מפקד יחידת הממשל בלבנון
דיפלומט

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה