עיריית נס ציונה תפעיל לראשונה שרות הסעות חינמי לחוף פלמחים!
חוף פלמחים הוא ללא ספק רצועת החוף האהובה ביותר על תושבי נס ציונה. מי שלא מצויד ברכב ישמח וודאי לשמוע על שרות שאטלים חדש שיופעל לראשונה על ידי עיריית נס ציונה, בשיתוף החברה לתרבות ופנאי ויכלול הסעות הלוך וחזור לחוף פלמחים, עבור תושבי העיר, ללא עלות.

לחוף פלמחים עם שאטל של עיריית נס ציונה

רוצים להגיע לחוף פלמחים? הכירו את שירות ההסעות ללא תשלום של עיריית נס ציונה 

השאטלים יחלו לפעול החל מה 21.6.21 ויציעו לבני נוער או לתושבים ללא רכב, הסעות הלוך וחזור לחוף. השאטלים יפעלו במהלך ימי השבוע, ויכללו לפחות שתי הסעות ביום. בהתאם לביקוש תיבדק האפשרות להרחיב את השרות.

השאטלים יצאו מרחבת קריית התרבות לחוף פלמחים בשעות שונות במהלך היום. תושבים המעוניינים להשתמש בשרות נדרשים להירשם ולשריין כרטיסים מראש באתר החברה לתרבות ופנאי. ההרשמה תפתח בתאריך 16.6.21. לא תתאפשר נסיעה בשאטלים ללא רישום ושריון כרטיסים מראש.

ההסעות יספקו גם פתרון לאזרחים ותיקים או למשפחות ללא רכב אשר מעוניינים להגיע לבילוי בחוף וגם לבני נוער, מגיל 14 ומעלה אשר עד היום נאלצו למצוא פתרונות אחרים בכדי להגיע לחוף לצורך בילוי עם חבריהם. נסיעה בשאטל אפשרית מגיל 14 ומעלה. מתחת לגיל 14 הנסיעה בליווי מבוגר בלבד.

ראש העיר שמואל בוקסר: זיהינו צורך עירוני חוצה גילאים. בני נוער, אזרחים ותיקים ומשפחות ללא רכב אשר רוצים לנצל את מזג האוויר הקיצי ולבלות בחוף פלמחים. ברור לי כי ללא רכב הגעה לחוף כמעט בלתי אפשרית. לאחר שבחנתי לעומק את הנושא, החלטתי להקצות תקציב מיוחד עבור שרות הסעות חינמי לתושבים. לאחר שנת קורונה לא פשוטה אנחנו פועלים במספר מישורים בכדי לאפשר לתושבי העיר לחזור לבלות וליהנות בתחומי העיר ועכשיו גם בחוף הים.


$(function(){})
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה