הערב ישיבת מליאה לאישור תקציב 23 של נס ציונה, בסך כ454 מליון ש"ח. צפו ל"אקשן" מצד האופוזיציה

$(function(){})

אחרי ישיבות קודמות "משעממות", צפויה הערב ישיבת מליאה סוערת יחסית.. לקראת אישור תקציב 23 שכמקובל ימשוך אש מצד האופוזיציה, מה עוד שזהו תקציב אחרון לפני הבחירות המקומיות באוקטובר.
תכינו פופקורן וצפו בשידור הישיר בפייסבוק, יהיה מעניין.
וגם... העימות הפנים קואליציוני שנמנע בדקה ה 90

צילום מסך

הערב צפויות 2 ישיבות מליאה. תחילה ב18.00 ישיבה רגילה שעוד נשוב אליה ולאחריה ישיבה שלא מן המניין לאישור הצעת תקציב 2023 בסך כולל של כ 454 מליון ש"ח (ע"פ הטיוטה שעוד ניתן לשנותה כמובן) 

נכון לתכנון, הרי שצפוי גידול  בתקציב העיריה של כ 5.8% –ביחס לשנת 2022, כאשר סך
התקציב יעמוד על כ  –453,847  אלפי ₪

לקראת ישיבה זו "חרשו" שחר רובין ושות' את סעיפי התקציב והם מבטיחים כי לא יעשו לקואליציה "חיים קלים" בדיון וכי יחשפו כמה נושאים שלדעתם בעייתיים, כמו עלות חגיגות ה140 המתוכננות כאשר מדובר בשנת בחירות..

על התקציב בהרחבה- בכתבתנו הבאה, מחר בבוקר

אלא שהסיפור המעניין הינו ביטול אחד מסעיפי הדיון שתוכננו להערב בישיבת המליאה ה"רגילה". 

זהו סעיף בו נכתב רק: אישור חוזה דירה להשכיר, מצ"ב חוו"ד וחוזה. והיום בצהריים הוסר מסדר היום

אך מדובר בנושא מורכב ביותר הכרוך בתוכניות לבניית 1,800-2,000 דירות ב"מתחם חרודי" אותן מתכוונתהעירייה להעביר לטיפול חברה ממשלתית בשם "דירה להשכיר" שעוד נשוב אליה ולהצעה שנדחתה כאמור, בעתיד.

החוזה איתה אמור היה לעלות הערב לאישור המליאה. אלא שכבר בישיבת ההנהלה הבהירו נאור ירושלמי, פנינה זיו וגיל אנוקוב, נבחרי "נס ציונה ירוקה" כי כל בניה באזור ההוא מנוגדת למצע רשימתם ותפישת העולם שלהם, בשל הפגיעה הצפויה לדעתם בטבע וברצף של גבעות הכורכר לכיוון ראשל"צ .

להערכתי, לאחר בדיקת נוכחות צפויה הערב של חברי הקואליציה (לוגסי חולה)  ובהינתן שעו"ד שאול רומנו מנוע מהצבעה בנושאי תכנון בניה וחבר המועצה אלי לוי  כבר מזמן מנהל מדיניות עצמאית..  הרי שהרוב לתמיכה בהצעה לא קיים. ולהערכתי - לכן הורה ראש העיר להוריד את הנושא מסדר היום. 

אבל, הנושא הזה עוד יחזור לסדר היום, אם מדיניות משרד השיכון וכנגזרת ממנה מטרות ומשימות החברה האמורה, לא תשתנינה לאחר הקמת הממשלה החדשה..

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה