מפקד פיקוד העורף, אלוף רפי מילוא, הגיע לנס ציונה לביקור היכרות ראשוןסיכם הביקור כך: ״תרחיש היחוס שאנחנו מדברים עליו הוא תרחיש רב זירתי. אני מברך את נס ציונה על ההתחדשות העירונית, תמשיכו לשמור ולקדם את הסטנדרט הגבוה שהצבתם, לעסוק במוכנות לחירום ולשים דגש על נושא המקלטים ושיפור הרציפות התפקודית״.

דוברות

מפקד פיקוד העורף, אלוף רפי מילוא, הגיע לנס ציונה לביקור היכרות ראשון

בביקור נכחו מפקד פיקוד העורף, אלוף רפי מילוא, מפקד מחוז ירושלים והמרכז, אל״ם שלומי בן יאיר ומפקדים נוספים. מטעם העירייה נכחו ראש העיר, שמואל בוקסר, מנהלי מכלוליים ובעלי תפקידים בכירים בחירום.

ראש העיר הציג את מערך החירום המיומן של העיר, לכלל תרחישי החירום האפשריים. עוד הוצגו לאלוף בעלי תפקידים, תוך דגש על מערך המתנדבים המיומן והרחב העומד לרשות העיר ומשמש דוגמה לכלל הרשויות עם תפקוד מקצועי ורוח התנדבות מיוחדת בזמני חירום.

מדברי מפקד פיקוד העורף, אלוף רפי מילוא:
״תרחיש היחוס שאנחנו מדברים עליו הוא תרחיש רב זירתי. אני מברך את נס ציונה על ההתחדשות העירונית, תמשיכו לשמור ולקדם את הסטנדרט הגבוה שהצבתם, לעסוק במוכנות לחירום ולשים דגש על נושא המקלטים ושיפור הרציפות התפקודית״.

מדברי ראש העיר, שמואל בוקסר:
״כלל עובדי מערך החירום של עיריית נס ציונה מחוייבים לתרגול רצוף בשגרה, על מנת שנהיה מוכנים בצורה הטובה ביותר בעת חירום. שיתוף הפעולה המוצלח עם פיקוד העורף ממשיך״.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה