נערכים לסופה "ברברה": צפי למערכת חורפית עם גשמים ורוחות עזות בנס ציונה.סופת הגשמים ברברה כבר כאן - עיריית נס ציונה וחברת חשמל נערכות בהתאם. אלו ההמלצות לתושבים על רקע הצפי למערכת חורפית עם גשמים לפרקים ורוחות עזות באזור נס ציונה. עוד בכתבה- מספרי טלפון לשעת חירום.

נערכים לסופה ברברה צילום יוסי וייס חברת חשמל

נערכים לסופה "ברברה" שאמורה להגיע מחר לנס ציונה: מספרי טלפון לשעת חירום וצפי למזג אוויר סוער 06/02/2023

הסערה "ברברה" צפויה מחר. על פי התחזיות, נכון להיום, מוקד הסערה לא צפוי באזור השפלה. באזור נס ציונה תאופיין מערכת חורפית עם גשמים לפרקים ורוחות עזות. עיריית נס ציונה נערכת. על פי התחזיות מחר, יום ב' 6.2.23 בשעות הבוקר, באזורינו צפויות רוחות חזקות שיכולות להגיע למהירות חריגה של 100 קמ"ש. על פי הנחיות כבאות והצלה לישראל, רוחות חזקות עלולות לגרום לקריסת עצים, עמודים והתעופפות של חפצים שונים

המלצות הציבור לקראת סופת הגשמים שצפויה לפקוד את נס ציונה 

להימנע מהוצאת גזם לפינוי, מחר יום ב' 6.2.23 ולאבטח היטב חפצים מסוכנים בגגות, מרפסות וגינות.

עיריית נס ציונה לא תבצע עבודות בגובה ביום זה

צוותי עיריית נס ציונה יפרסו בשטח, יבצעו ניקיון קולטנים ואבטחת תקינות פתחי הניקוז, יקבלו עדכונים על מפגעים- ויפעלו להסרתם.

מוקד 106, זמין 24/7 לדיווחי תושבים בכל עניין ועל כל מפגע.

מספרי טלפון בחירום חברת חשמל 

במידה וכתוצאה מרוחות עזות יקרעו חוטי חשמל, הציבור מתבקש לנהוג בזהירות ובבטיחות ולהודיע מיידית לחברת החשמל - באתר האינטרנט של חברת החשמל, בווטסאפ 055-7000103, במוקד השירות 103.

101 - מד"א: דיווח על נפגעים וקבלת עזרה ראשונה

102 - כבאות והצלה: דיווח על שריפות וחילוץ לכודים. 

104 - פיקוד העורף: מידע, הנחיות והתרעות בזמן חירום.

לקראת הסופה מחר חברת חשמל עוברת למתכונת חירום 

לנוכח התחזית למזג אוויר סוער במיוחד במהלך השבוע, והצפי לקור עז ורוחות עזות עד 100 קמ"ש, חברת החשמל דחתה את העבודות המתוכננות, תגברה את צוותי השטח, דאגה לכשירות הפעלת הציוד הכבד לרבות במות הרמה, פרשה גנרטורים במקומות הגבוהים, אליהם עלולות להיות בעיות נגישות, תיגברה את המענה במוקד הטלפוני 103 ובפלטפורמות השירות העצמי בדיגיטל.

כל המשאבים של חברת החשמל מתועלים לתת מענה לתקלות ומפגעים ברשת, לשם אספקת חשמל סדירה לתושבי המדינה. חברת חשמל מבקשת מהציבור להרחיק חפצים ולקבע לקרקע פריטים אשר עלולים לפגוע ברשת החשמל.

כאמור, צוותי חברת החשמל ערוכים לכל אירוע על מנת לתקן את הנזקים והתקלות מהר ככל שניתן, כדי להחזיר את אספקת החשמל לסדרה 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה