סוף לרעש! מליאת מועצת עיר אישרה חוק עזר לשימוש במפוחי עלים חשמליים בלבד בתחומי נס ציונה.

$(function(){})

מליאת מועצת עיר אישרה אתמול חוק עזר לשימוש במפוחי עלים חשמליים, החוק יסיע בשמירה על ניקיון השטחים הציבוריים הרחבים ושיפור השרות.

https://pixabay.com מפוח עלים

מליאת מועצת עיר אישרה חוק עזר לשימוש במפוחי עלים חשמליים בלבד בתחומי נס ציונה.

מי לא מכיר את הרעש המטריד של מפוחי העלים. אלו המסייעים לגננים לנקות את העלים בגינות ומחליפים את המגרפה. כעת צפוי לתושבי נס ציונה מטרד אחד פחות. 

מליאת מועצת עיר אישרה אתמול חוק עזר לשימוש במפוחי עלים חשמליים, החוק יסיע בשמירה על ניקיון השטחים הציבוריים הרחבים ושיפור השרות, 

חברי המועצה אישרו אתמול חוק עזר עירוני לשימוש במפוח עלים חשמלי, שמטרתו ייעול ניקיון השטחים הציבוריים הפתוחים ושיפור השרות.

האתגר הארצי לניקיון שטחים פתוחים ללא אפשרות שימוש במפוחים נדון במשרדי הממשלה. השלטון המקומי, משרד הפנים והמשרד להגנת הסביבה הסכימו כי ניתן לאשר שימוש במפוחים בימים ובשעות מוגדרות.

על פי חוק העזר שאושר אתמול, תאושר הפעלה של מפוחים חשמליים בלבד. אלו שעות הפעילות המותרות: 

  • באזור מגורים בימי חול בין השעות 08:00-14:00
  • בשטח ציבורי גם בין השעות 19:00 16:00.

נוסח החוק תואם חוקי עזר בעיריות נוספות אשר כבר אושרו ע"י המשרד להגנת הסביבה ומשרד הפנים. פיתוחים טכנולוגים חדשים מאפשרים שימוש במפוחי עלים חשמליים שהינם שקטים יותר ואינם גורמים מטרדי רעש בלתי סבירים. היועצת המשפטית שולמית מנדלמן עדכנה כי לאחר אישור חוק העזר המקומי על ידי משרדי הממשלה, תפעל העירייה לשפר הרתעה ואכיפה ותקבע קנסות במטרה לאכוף שימוש על פי חוק העזר.

$(function(){})
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה