שני ילדים ננעלו בשגגה ברכב בראשל"צ, מתנדבי ידידים חילצו אותם בשלום

$(function(){})


עוד הצלה מהירה של "ידידים"- ראו פרטים.
בארגון ידידים שבים וקוראים להורים לשמור עליהם את המפתח תמיד • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.

דוברות

הבוקר (שלישי) בשעה 7:55 התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות שני ילדים שננעלו בשגגה ברכב לעיני אמם, ברחוב מלכי ישראל בראשון לציון.

דוד דרשן, אחראי מתנדבים הדר גנים, ורונן עזרן, מתנדב סניף ראשון לציון, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד שברשותם חילצו המתנדבים את הילדים בשלום, ללא גרימת כל נזק לרכב.

דוברות

דוד מתאר: "הייתי בדרכי לעבודה כשהתקבלה הקריאה. בתוך דקות הגעתי למקום. עמדו שם מספר נשים, אחת מהן האמא. המפתח היה נעול ככל הנראה בתוך הרכב לאחר נעילה אוטומטית. ביצענו פתיחה מהירה, תוך כשלושים שניות ללא קושי מיוחד, פתחתי את הדלת והוצאתי את הילדים לידי האמא. זו תחושה מטורפת. כל פעם לחלץ מחדש זה סיפוק אדיר. האמא הנרגשת בירכה אותנו, 'מלאכים' כך כינתה אותנו, ושאין על הארגון."

המוקדן, שאלתיאל קהלת, מוסיף: "קיבלתי קריאה מאמא שנשמעה לחוצה מאד, לאחר ששני ילדיה ננעלו ברכב מול עיניה. הרגעתי אותה ובמקביל העליתי את הכונן, דוד, לשיחת ועידה. הייתי איתה על הקו עד לחילוץ הילדים בשלום. כשאתה נמצא רחוק זה מעט מלחיץ אבל יש בזה תחושת שליחות."

$(function(){})
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה