יום ההליכה העולמי 2022 פעילות ברחובות: צועדים ומתעדים

$(function(){setImageBanner('8fcbc7ad-d5c1-418a-9c9c-49b21e5006fd','/dyncontent/2024/4/9/b5b9f9d8-a5a8-4906-aa60-6d67d84f5336.jpg',17348,'הופעות ליין עד 0707',525,78,false,45899,'Image','');})

יום ההליכה העולמי 2022 פעילות ברחובות - עיריית רחובות והחברה העירונית, יציינו גם השנה את יום ההליכה העולמי באמצעות תחרות צילומים, במטרה להכיר לתושבי העיר את מסלולי ההליכה ומתקני הספורט המצויים בעיר וכן לעודד אותם לקחת חלק בפעילות ספורטיבית המחזקת את הגוף והנפש.

יום ההליכה העולמי צילום אולפני רחובות

יום ההליכה העולמי 2022 פעילות ברחובות: צועדים ומתעדים

28.10.22, יום שישי, צועדים, מתעדים ויכולים לזכות בשובר על סך 500 ₪ לרכישת ציוד ספורט.
לקראת יום ההליכה העולמי, שיצויין ביום שישי, ה-28.10.22, עיריית רחובות והחברה העירונית, באמצעות אגף הספורט, מעודדות את הציבור להשתמש במסלולי ההליכה ומתקני הספורט הרבים הפזורים ברחבי העיר, וזאת באמצעות תחרות צילומים המתעדים פעילות ספורטיבית, כשהפרס לתמונה הזוכה – שובר על סך 500 ₪ לרכישת ציוד ספורט.

גם תלמידי העיר, מקטן ועד גדול, מוזמנים להגיע ביום ההליכה באופן רגלי לבית הספר ולא באמצעות מכונית או אופניים חשמליים ואף להפוך את הדבר להרגל בריא ככל שניתן. ביום זה, יצאו התלמידים להליכה משותפת בסמוך לבית הספר, כשהם נושאים דגלים וכרזות בנושא אורח חיים פעיל ובריא ושמירה על הסביבה, כשהכרזה המנצחת תזכה את בית הספר בפרס.

עמדות צילום לאורך מסלול ההליכה בכביש העוקף המזרחי ובמסלול ההליכה במתחם הספורטק


באגף הספורט, של החברה העירונית מאמינים כי פעילות ספורטיבית היא "מדבקת", במובן הטוב של המילה, ובעולם של רשתות חברתיות, בכוחן של תמונות לעודד תושבים נוספים לצאת ולפעול. ב-28.10.22, יום שישי, ימוקמו עמדות צילום לאורך מסלול ההליכה בכביש העוקף המזרחי ובמסלול ההליכה במתחם הספורטק, והתושבים מוזמנים לתעד את עצמם במטרה לעודד אחרים לצאת להליכה. גם במהלך השבוע שלאחר מכן, עד יום ראשון, ה-6.11, המתעמלים מוזמנים לתעד את הפעילות במצלמתם, ולשלוח את התמונות למייל: [email protected], בכפוף לתקנון ההשתתפות. 

התמונות שתישלחנה, תפורסמנה בעמוד הפייסבוק של העירייה, החברה העירונית ובעיתונות המקומית, כשהתמונה המשכנעת ביותר, זאת שתצליח להוציא תושבים נוספים מהבתים לפעילות ספורטיבית, תזכה את שולחה בשובר על סך 500 ₪ לרכישת ציוד ספורט.


לדברי רחמים מלול, ראש העיר רחובות: "יום ההליכה העולמי הוא הזדמנות עבורנו לעודד את הספורט העממי בעיר רחובות, ולקדם התעמלות כחלק מאורח חיים בריא. בשנים האחרונות בנינו תשתיות רבות לתמיכה במטרה זו – שבילים, פארקים וגנים ופינות כושר ברחבי העיר. אני קורא לתושבים להצטרף לפעילות שסוחפת את תושבי העיר ופשוט להתחיל ללכת"

דורון שמחי, מנהל מחלקת הספורט בחברה העירונית: "אנו רואים חשיבות רבה בעידוד התושבים לשלב פעילות גופנית לשמירה על אורח חיים בריא בחיי היום יום, ולעתים קרובות מקיימים אירועי ספורט עירוניים כדי לעודד השתתפות בפעילות כזאת. אנו מזמינים את כל התושבים להשתתף בפעילות הייחודית לרגל יום ההליכה העולמי ולהמשיך להשתמש במסלולים השונים בעיר ובמתקני הספורט, כל השנה".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה