שכונה חדשה בלוד : אאורה תקים שכונה חדשה של 300 יח"ד ברח' שלמה המלך בלוד

$(function(){})

שכונה חדשה בלוד - הפרויקט מתווסף ל-600 יח"ד בלוד ו- 1500 יח"ד של אאורה בהתחדשות עירונית בכל האזור
יעקב אטרקצ'י, בעלים ומנכ"ל אאורה: "הזכייה בפרויקט המשמעותי תומך ביעד שלנו להגיע למלאי של 35,000 יח"ד בסוף השנה.

לוד מתחדשת בפינוי בינוי תמונה להמחשה

שכונה חדשה בלוד : אאורה תקים שכונה חדשה של 300 יח"ד ברח' שלמה המלך בלוד

אאורה מודיעה היום (ב') כי תבנה שכונה חדשה בעיר לוד במסגרת פרויקט פינוי-בינוי. השכונה החדשה תכלול 300 יח"ד, שטחים מסחריים וכן שטחים ציבוריים ופיתוח סביבתי אורבני עשיר. הקמת השכונה החדשה מתבצעת בעקבות זכייתה של החברה במכרז לביצוע פרויקט ההתחדשות העירונית והוא מהווה את המשך התמקדותה של החברה בקידום בניית למעלה מ-1500 יח"ד באזור.

במקום בנייני הרכבת של לוד - שכונה חדשה עם פתיוח סביבתי 

$(function(){})


בפרויקט צפויות להיהרס כ-72 יח"ד קיימות בארבעה בנייני רכבת ישנים שבמתחם, ותחתם, החברה צופה שיוקמו כ-300 יח"ד חדשות ושטחי מסחר וציבור עם פיתוח סביבתי. הערכות החברה בדבר מספר היחידות החדשות שיוקמו מבוססות, בין היתר, על תמ"ל 2012 "התחדשות מתחם שלמה המלך" שנמצאת בהליכי אישור בותמ"ל.
מדובר במתחם במרכז העיר לוד, הכלול בשטח תכנית ענק המקודמת בותמ"ל בהיקף של 236 דונם. במסגרת התכנית יהרסו 982 יח"ד הקיימות וייבנו 3,613 יח"ד חדשות, שטחי מסחר, מבנה ציבור וריאות ירוקות.

חתימה על הסכם פינוי בינוי בלוד כך זה יפעל 

עם זכייתה של אאורה ישראל במכרז, בכוונת החברה לקדם מול עורכי הדין של בעלי הזכויות הוותיקים במתחם הסכם פינוי-בינוי ולהתחיל בהחתמתם על ההסכם.

מהלך זה יוביל להתחדשות מלאה של שכונה במרכז לוד המקבלת טיפול הוליסטי בנושא איכות הבניינים, איכות החיים בשכונה, פתרון כולל לתשתיות וחיבור לציר מערכת תחבורה עתירת נוסעים מרכזי בעיר.

יעקב אטרקצ'י בעלים ומנכ"ל אאורה: " הזכייה בפרויקט בעיר לוד מצטרפת ל- 600 יח"ד שהחברה מקימה באזור לאחר שמסרנו בהצלחה כ-300 יח"ד והיא משקפת את אסטרטגית החברה להתמקד בביצוע פרויקטים של התחדשות עירונית באזורי הביקוש . לוד וסביבתה מהווה עבורנו יעד פעילות חשוב בין היתר לאור העובדה שהעיר נהנית מתנופה ופיתוח משמעותי, יש לשכונה החדשה נגישות למוקדי תחבורה ותעסוקה על ציר תל אביב-ירושלים וכביש 6 והיא מהווה מוקד ביקוש מרכזי למשפחות צעירות היכולות לרכוש דירות במחירים נוחים. פרויקט המשמעותי תומך ביעד שלנו להגיע למלאי של 35,000 יח"ד בסוף השנה."

אאורה מחדשים את ישראל הינה החברה המובילה בייזום בניה למגורים בישראל עם התמחות בייזום, תכנון והקמה של מתחמי התחדשות עירונית במרכזי ערים מבוקשות ומובילות. אאורה היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסה בתל אביב וכלולה במדד ת"א 90.


החברה יוזמת, מתכננת ומקימה בישראל, לרבות יחד עם אחרים, 57 פרויקטים למגורים הכוללים כ- 27,002 יח"ד למגורים (חלקה האפקטיבי של החברה הינו כ-20,470 יח"ד).

$(function(){})
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה