אתמול בשכונת העמק: הפנינג משפחתי ייחודי של "חווית קיץ בגינה"אירועי חווית קיץ בגינה – לכל המשפחה החלו אתמול, באירוע הקהילתי המיוחד בשכונת הוואלי, שם נהנו מאות מהופעה של קוגומלו על הבמה הרחבה באמפי המקומי, ומפעילות קהילתית ייחודית.

דוברות

דוברות

במסגרת אירועי הקיץ בעיר, אירועי חווית קיץ בגינה – לכל המשפחה החלו אתמול. מאות רבות של משפחות הגיעו לאירוע הקהילתי המיוחד בשכונת הוואלי, נהנו מהופעה של קוגומלו על הבמה הרחבה באמפי המקומי, ומפעילות קהילתית ייחודית.
מנחת האירוע ג'יגה הנס ציונית, עלתה עם מופע מדעי מסקרן לילדים, גם קבוצת הקפאורה המקומית הופיע מול הקהל הרב.

עשרות משפחות נענו לקריאת העירייה, הגיעו עם אריזות למחזור, השליכו אותן לפח הכתום וקיבלו קרטיב מרענן וקעקוע מקורי של דדי החתול במתנה.

אירועי "חוויות קיץ בגינה" שהחלו השבוע ימשכו במהלך חודש יולי, בכל יום שלישי בגינה אחרת בעיר. בשבוע הבא יגיע יובל המבולבל לגינה בשכונת טוסקנה ובגינת ארגמן יתקיים ב 26.7.22 הפנינג משחקי ילדות ולאחריו יוקרן סרט על מסך ענק.

תושבי העיר מוזמנים להגיע במהלך החודש לגינות העיר ולהנות מחוויה קהילתית, מיוחדת ושמחה.

במסגרת אירועי קיץ בגינה, התושבים יכולים גם לקחת חלק בתחרות ארצית "קיץ של מחזור" ולהציב את נס ציונה כעיר מובילה מחזור אריזות בישראל. התחרות "קיץ של מחזור" בשיתוף תאגיד המחזור תמיר, מרכז השלטון המקומי ואתר וואלה בהשתתפות 20 רשויות מובילות מכל חלקי הארץ, נועדה לקחת את מחזור האריזות עוד צעד קדימה. תושבי העיר מוזמנים להגיע לגינות, להשליך אריזות למחזור, להפוך את המחזור לדרך חיים ולקבל קרטיב מרענן וקעקוע מקורי של דדי החתול.

פרטים נוספים על אירועי הקיץ הרבים במהלך חודש יולי, אוגוסט, ביניהם אירועי קיץ בגינה שמתקיימים החודש, באתר העירייה

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה