בנס ציונה מדליקים יחד נרות חנוכה, עם משתתפי הפרויקטים שמאירים לנו את כל השנה.אמש הדלקת הנרות התקיימה בסימן חממ"ה בחינוך – ראש העיר שמואל בוקסר הדליק נרות יחד עם ילדי גן אגס, הפועל במתכונת "קרמבו גן" ועם ילדים ונערים הפעילים במרכז למידה חממ"ה- בביה"ס שקד

דוברות

בשעות הבוקר הגיע ראש העיר שמואל בוקסר לגן אגס, גן הפועל במסגרת עקרונות חממ"ה בייחודיות של קרמבו גן. בליווי תנועת כנפיים של קרמבו מוטמעים בילדים ערכים של קבלת השונה כערך מרכזי בקהילה ובחברה. הילדים שיתפו את ראש העיר בערכים אותם הם למדו והעניקו לו צמיד עם הכיתוב "יחד ניצור מקום ומשמעות לכל אדם" כאשר בתום הצגה מרשימה של עקרונות משחק הנותנים לכל ילד ביטוי ומקום, הדליקו יחד נרות חנוכה וכמובן אכלו סופגניות וקרמבו...

במפגש נכחו גם דפנה קירו כהן, מנכ"לית העירייה, ריבה קליין, מנהלת אגף החינוך, מיטל בן דור, מנהלת מח' גני הילדים, הגננת גל יפרח וצוות הגן ובת חן גזלה, מנהלת תוכנית קרמבו בחינוך מטעם תנועת "כנפיים של קרמבו" הארצית.

בת חן סיפרה לראש העיר כי נס ציונה מובילה ארצית בהטמעת עקרונות קבלת האחר כחלק מתוכנית הלימודים ואמרה: תושבי נס ציונה צריכים להיות גאים שהם חלק מעיר הנותנת מקום לתוכנית חדשנית ופורצת דרך ובחינוך לערכים החשובים כבר מגיל הגן.

אחר הצהריים הדליק ראש העיר נרות חנוכה עם תלמידי מרכז הלמידה חממ"ה בביה"ס שקד. כ 120 תלמידים מבתי הספר: שקד, רעות, ארגמן ובן צבי רשומים במרכז ומגיעים פעמיים בשבוע, בשעות אחר הצהריים לקחת חלק בתוכנית הייחודית במסגרתה הם מקבלים סיוע בלימודים וליווי אישי מחונכים בוגרים מתיכון גולדה מאיר ובן גוריון.

ראש העיר פגש את התלמידים והחונכים התעניין בחומר הנלמד והתרשם מהחיבורים וחברויות שנוצרו, בין הילדים ובין חונכים לתלמידים.

עמית גרדוס, מורה ורכז מקצועי מלווה למרכז סיפר לראש העיר כי התלמידים מגיעים בשמחה למקום בטוח שהוא מרכז פעילות חברתית עבורם והזדמנות לקבל עזרה בלימודים. עמית סיפר לראש העיר ולמנהלת אגף החינוך כי הוא מתרגש לראות את ההצלחה של התלמידים אשר משפרים ציונים בזכות הסיוע שהם מקבלים במרכז הלמידה.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה