4000 נס ציונים חוסנו נגד שפעת ע"י קופת חולים מכבי. המשך החיסונים בתאום מראש



חיסוני שפעת לחברי קופת חולים מכבי בנס ציונה. השבוע חוסנו כ4000 מחברי הקופה במתחם טיפת חלב ( מבנה הצרכנייה). מהשבוע הבא חברי הקופה יצטרכו לתאם תור לחיסון נגד שפעת.

קופת חולים מכבי חסנה השבוע כ4000 מתוך כ19,175 חברי הקופה בעיר. בשבוע הבא יוכלו חברי קופת חולים מכבי בנס ציונה להתחסן באמצעות זימון תור לחיסון שפעת בנס ציונה- באמצעות אתר מכבי, באפליקציה או במוקד הטלפוני “מכבי ללא הפסקה” בכוכבית 3555.

לחצו ==> קבוצת ה whatsapp של אתר נס ציונה נט עדוכנים בזמן אמת! 

מתי צריך להתחסן נגד שפעת 

במשרד הבריאות ממליצים לחסן את הציבור לפני תחילת פעילות השפעת בקהילה. לשם כך הנחו במשרד האת קופות החולים לבצע חיסונים סמוך ככל האפשר להגעת החיסונים לישראל ועד 15/12/2020 אך לא יאוחר מסוף שנת 2021. יחד עם זאת, הנחה המשרד את הקופות להמשיך להציע את החיסון כל עוד נמשכת פעילות השפעת על פי פרסומי משרד הבריאות. לרוב נמשכת תקופה זו עד חודש מארס או אפריל.

חיסוני שפעת לחולי קורנה 

על פי הנחיות משרד הבריאות, מתן חיסוני שפעת לאדם הנמצא בבידוד בשל תחלואה ב-19-COVID או בשל חשיפה לחולה מאומת: אין לצאת מבידוד לצורך קבלת חיסון נגד שפעת. מאומתים ל- 19-COVID ימתינו להחלמה על פי הקריטריונים של משרד הבריאות לפני יציאה לקבלת חיסון. מבודדים ימתינו להשלמת תקופת הבידוד לקבלת חיסון נגד שפעת. לאחר החלמה/יציאה מבידוד, יש לקבל את החיסון בהקדם האפשרי. 

צפו בוידאו מתחסנים בשביל מי שאוהבים | מתחסנים לשפעת | המרכז הרפואי וולפסון

\

מקור משרד הבריאות: הנחיות משרד הבריאות, האגף לאפידמיולוגיה – תדריך החיסונים, עדכון ספטמבר 2020, נתוני ביטוח לאומי 01/10/2020


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה