מכבי שירותי בריאות מזמינה את עובדי מערכת החינוך בנס ציונה לבצע בדיקת קורונה בעמדה שהוצבה בעירעמדת הבדיקה ממוקמת סמוך למתחם הקניותר, ואין צורך בהפניה מרופא או בתיאום תור. יש להצטייד בכרטיס מגנטי לצורך זיהוי.

מירה פוקס

בדיקות קורונה בנס ציונה לעובדי הוראה חברי קופת חולים מכבי  

לקראת פתיחת מערכת החינוך לכיתות א'-ב' והחזרה הצפויה לבתי הספר של מאות עובדי הוראה, מזמינה מכבי שירותי בריאות את הצוותים החינוכיים להגיע לבצע בדיקות קורונה בהקדם – ללא צורך בהפניה מרופא או תיאום תור. עמדת בדיקת הקורונה של מכבי בנס ציונה נמצאת מחוץ לקניון ה'קניותר', ברחוב האירוסים 53, בסמוך למרכז הרפואי של מכבי (הגעה רגלית).

העמדה פועלת בימים: ימי א-ה 8:30-12:45   16:30-20:45

יום ו' 8:00-12:00

העמדה החדשנית והניידת מאפשרת תהליך נטילת דגימה סטרילי מרגע הזיהוי של הנבדק ועד העברת הדגימה למעבדה המרכזית של מכבי. במהלך הבדיקה, הדוגם שוהה בתא מבודד לחלוטין ללא מגע עם הנבדק ובהפרדה מוחלטת עם הסביבה החיצונית. כך, אין צורך בלבישת ציוד מיגון על ידי הדוגם. בסיום לקיחת הדגימה, מתבצע חיטוי של הציוד המחובר לעמדה באופן מידי ואוטומטי ובכך מתאפשר מעבר מהיר לביצוע בדיקה של הנבדק הבא.

חברי מכבי מוזמנים לביצוע הבדיקות ללא צורך בהפניה או בתיאום תור. עם ההגעה לבדיקה יש להקפיד על הנחיות משרד הבריאות, לעטות מסכה ולשמור על מרחק כדי למנוע התקהלות.

ליטל הרשקוביץ מנהלת מרחב נס ציונה במכבי: "מכבי רואה חשיבות גדולה בביצוע בדיקות קורונה לצוותי החינוך לקראת פתיחת הלימודים בשבוע הקרוב וזאת כחלק מהמאבק לקטיעת שרשרת ההדבקה. כל עובד הוראה שחולה עלול להדביק רבים נוספים בבית הספר ולכן קריטי שכמה שיותר יגיעו וייבדקו טרם החזרה לספסל הלימודים. נערכנו על מנת לתת לחברינו שירות מיטבי ואנו מאחלים בריאות טובה לכולם"

סיקור בדיקות קורונה בנס ציונה באתר המקומון כל נס ציונה 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה