מפגש חגיגי להרמת כוסית לראש השנה בבית האזרח הוותיק נס ציונה

$(function(){})

המפגש נערך בהשתתפותם של ראש העיר שמואל בוקסר, סגן ראש העיר נאור ירושלמי,יו"ר העמותה גב' רנה פלדמן וחבריה להנהלה, צוות האגף לשרותים חברתיים ומתנדבים רבים מכלל השרותים שהעמותה מעניקה ומפעילה עבור הציבור המבוגר בעיר .

בית האזרח הותיק


עידית חן-סייג , מנהלת העמותה, פתחה את המפגש בדברי ברכה ותודה מכל הלב למתנדבים על כך שבכל מצב תמיד נכונים לסייע ולתרום מזמנם ומרצם עם נכונות ורצון טוב.
לדבריה לא היה ניתן להפעיל מגוון כה רחב ושופע של פעילות מקצועית נרחבת בלעדי המתנדבים במיוחד אחרי שנים מורכבות של אתגרי הקורונה, עיתות חירום ומצב מדיני מורכב.
גב' רנה פלדמן יו"רית העמותה ציינה את חשיבות ההתנדבות והשפעתה על מתן משמעות לחיים בגיל המבוגר עם תחושת ערך ושיפור איכות חיי האוכלוסיה המבוגרת בעיר.
במהלך המפגש הושם דגש על חשיבות שיתוף הפעולה הפורה עם האגף לשרותים חברתיים בעיריית נס ציונה בהפעלת השירותים
לאוכלוסיה המבוגרת בעיר ועל כך ששיתוף זה מאפשר פיתוח ויזום פרוייקטים ומיזמים נוספים לאורך כל השנה.
ראש העיר מר שמואל בוקסר הודה למתנדבי העמותה המונים כיום 160 מתנדבים כשהוא מציין לשבח את גודלה של העמותה כארגון
ההתנדבותי הגדול ביותר בעיר ואת הפעילות הרבגונית והתוססת הנעשית במקום מהבוקר עד הערב בנכונות ומסירות.

2
במסגרת הרמת הכוסית התקיים מופע "להיות המאסטרו של חייך" שבמהלכו הופיעה הזמרת הבינלאומית אורלי סלומון במופע מעורר השראה ומרגש אודות סיפור חייה כולל שירים נפלאים אשר לא הותירו את קהל המתנדבים במקומם.
המפגש הסתיים בחלוקת שי סמלי למתנדבים ובנימה של אופטימיות וציפיה לשנה החדשה הקרבה שתהיה שנה טובה מלאת עשייה ושיגדל מספר המתנדבים בעמותה ובכך תורחב הפעילות לטובת אזרחיה הוותיקים של העיר

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה