מתנדבות האגודה למען החייל בנס ציונה ארזו חבילות מזון לחג לחיילים בודדים ונזקקים

$(function(){})

כמו בכל שנה, הגיעו השבוע המתנדבות כדי לארוז מזון לפסח עבור חיילים בודדים ונזקקים המשרתים ביחידות המאומצות של סניף האגודה בעיר - חטמ"ר יהודה בחברון, וחטיבת החילוץ וההצלה של פיקוד העורף.

יהודה שמח

מתנדבות האגודה למען החייל בנס ציונה ארזו חבילות מזון לחג לחיילים בודדים ונזקקים


כמו בכל שנה, הגיעו השבוע המתנדבות כדי לארוז מזון לפסח עבור חיילים בודדים ונזקקים המשרתים ביחידות המאומצות של סניף האגודה בעיר - חטמ"ר יהודה בחברון, וחטיבת החילוץ וההצלה של פיקוד העורף. ביתה של המתנדבת נגה שמח הפך שוב ל-"מפעל אריזה". יו"ר האגודה ריקי שגיא הודתה למתנדבות מעומק ליבה
כבכל שנה, גם השנה התכנסו השבוע מתנדבות האגודה למען החייל בעירנו כדי לארוז חבילות מזון לחג הפסח עבור חיילים בודדים ונזקקים, המשרתים ביחידות המאומצות של סניף האגודה בעיר - חטמ"ר יהודה בחברון, וחטיבת החילוץ וההצלה של פיקוד העורף.
שוב הפך ביתה של המתנדבת נגה שמח ל-"מפעל אריזה". עשרות קרטונים נפתחו בשורות ולתוכם הוכנסו בסדר מופתי כל המצרכים שנתרמו ע"י תושבים מעירנו. המתנדבות (שכולן סבתות מבוגרות) עבדו בשמחה ובאהבה. לכל קרטון הוסיפו ברכה לחייל לחג הפסח ולאחר מכן, הן סגרו והדביקו הקרטונים ונשאו אותן למקום ריכוז (על חשבון הסלון של הבית). בצורה זו, נארזו 124 חבילות ביום עבודה מפרך, אך מהנה מאד.
גב' ריקי שגיא, יו"ר האגודה הודתה מעומק הלב לכל התושבים המסורים שתורמים בעין יפה ובעיקר באהבה לחיילינו היקרים. כמובן שמודה גם למתנדבות שהתגייסו בלהט למשימה. ריקי שולחת ברכת חג פסח כשר ושמח לכל התורמים היקרים ולכל תושבי עירנו.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה