חופש גדול 2024

כל הכתבות הקשורות לחופש גדול 2024 באתר נס ציונה נט
שלל פעילויות בשישי פיקניק בנס ציונה. המשפחות בעיר מוזמנות והכניסה ללא תשלום.
מחר ייערך בנס ציונה שישי פיקניק קהילתי בגינת שאול המלך בעיר. האירוע ייערך בין השעות 10:30-13:30 ויכלול מוזיקה, מתקני מים מתנפחים, עמדת בועות סבון, פעילויות לכל המשפחה. הכניסה חופשית.
אירועי הקיץ בנס ציונה השבוע: הקרנת גמר היורו, ליגת שכונות בכדורגל, בנחלה עם סאבלימינל
שבוע גדוש אירועים בנס ציונה מחכה לנו בשבוע הקרוב. מחר - הקרנת גמר היורו על מסך לד ענק, בשני ליגת שכונות בכדורגל שביעיות, בשלישי חגיגת מים בפארק המחול טוסקנה, בחמישי מסיבת פול מון לנוער עם הופעה של אופק אדנק ואת השבוע יחתום שישי פיקניק.
מה עושים בחופש הגדול בנס ציונה?. הכירו את אירועי גיים זון במתחם לב המושבה
מה עושים ילדי העיר נס ציונה בחופש הגדול?. בין שלל הפעילויות לקיץ תוכלו להגיע מדי יום שלישי לפעילות גיים זון במתחם לב המושבה בעיר. מתי ובאילו ימים בכתבה שלפניכם.
נבחרות אנגליה וספרד מגיעות לנס ציונה! הקרנת גמר יורו 2024 בספורטנס ולב המושבה
מי ייקח את היורו השנה?. אנגליה או ספרד?. מה שבטוח ששתי הנבחרות ייפגשו ביום ראשון הקרוב בפארק הספורט של נס ציונה ספורטנס. בואו לצפות במשחק הגמר ביום ראשון הקרוב בנס ציונה. הצפייה על מסך ענק. ברזי בירה ונשנושים (בתשלום), פינות ישיבה, חווית צפייה משותפת ומיוחדת. מתי זה קורה בנס ציונה?. ביום ראשון, 14 ביולי 2024 בשעה: 20:00 ספורטנס היכם עוד יוקרן גמר היורו?. צעירי נס ציונה יוכלו לצפות במשחק בשידור ישיר ביום ראשון, 14 ביולי 2024 בשעה: 22:00 במגרש לב המושבה
מה עושים השבוע בנס ציונה?. פעילויות חופש גדול 2024 בעיר
מה עושים בנס ציונה בחופש הגדול 2024?. אלו הפעילויות הצפויות לנו השבוע. מה באירועים בעיר?. כדוריד חופים, סרט בגינת הוואלי, מסיבת קצף בבריכת נס גלים ומופע הצדעה למשרתי המילואים. לוח אירועים עירוני בנס ציונה.
חי כיף ראשון לציון שעות פתיחה: הטבות וכרטיסים בהנחה 1+1 בכרטיס אשראי
קיץ 2024 חי כיף ראשון לציון הנחות מבצעים שעות פתיחה. כל המידע המעודכן על חי כיף ראשון לציון. שעות פתיחה ופעילות, קופון הנחה והטבות לכרטיסים. אלו בעלי חיים תוכלו לפגוש בגן החיות בראשון לציון. חי כיף ראשון לציון הנחה גרופון ועוד.
RAVE משפחות 2024 בנס ציונה חוזר בתאריך חמישי-שישי 15-16.8.24
RAVE משפחות 2024 בנס ציונה חוזר בתאריך חמישי-שישי 15-16.8.24 וייערך במגרש האימונים הסינטטי ליד האיצטדיון העירוני. כל הפרטים על אירועי הקיץ והחופש הגדול באתר המקומון נס ציונה נט.
הופעות בנחלת ראובן קיץ 2024 : אלו הכוכבים שמגיעים למופיע הקיץ בנס ציונה
כמו בכל קיץ ייערכו במתחם נחלת ראובן בנס ציונה סדרת מופעים לציבור הרחב. אתר נס ציונה רכז עבורכם את רשימת המופעים לקיץ 2024. יהיה כיף!. תבואו.
מחר בספורטנס נס ציונה: תזמורת ה"ביג בנד" פותחים את אירועי הקיץ. הכניסה חופשית.
אירועי קיץ 2024 בנס ציונה. את אירועי החופש הגדול תפתח מחר תזמורת ה"ביג בנד" בפארק ספורטנס נס ציונה. הכניסה חופשית.
מה עושים בקיץ 2024?. בואו לסיורי לילה ובוקר באתר הפרדסנות ברחובות.
מה עושים בימי הקיץ ובשעות הערב באזור נס ציונה ורחובות?. המועצה לשימור אתרי מורשת מזמינה אתכם לסיורים בשעות הבוקר והערב באתר הפרדסנות ברחובות. שעות הפעילות בכתבה שלפניכם.
אירועי קיץ 2024 בנס ציונה: כוכבי הילדים, רייב המשפחות, אירועי ספורט ותרבות
כוכבת הילדים מיקי, הבאגיס, ערב סרט וחגיגת מים- יגיעו לגינות העיר. קיץ בנחלה השנה: עם עינת שרוף, סאבלימינל, נורית גלרון, קובי אפללו ומאור כהן. עשרות פעילויות ספורט, ליגת שכונות ופעילויות לנוער. השנה בנס ציונה- שבוע אהבה ונתינה להולכים על ארבע. לתושבים מחכה גם רייב המשפחות המסורתי ומופע ענק של התקווה 6 במסגרת בימות פיס.
פעילויות יצירה לכל המשפחה בנס ציונה במהלך חודש יולי בעופר קניותר נס ציונה
חופשת קיץ של כוכבים בקניותר נס ציונה: הצגות ומופעים עם כוכבי ילדים, סדנאות, ופעילויות יצירה לכל המשפחה - במהלך חודש יולי בעופר קניותר. כניסה חופשית – ללא עלות
קופון לימית 2000 רשימת מבצעים לחופש הגדול כרטיסי אשראי Cal ספארק מים groo ישראכרט
אחד ממקומות הבילוי המועדפים על הישראלים בימי הקיץ הם פארקי מים ושעשועים. הכנו עבורכם ריכוז של הטבות 1+1 קופון לימית 2000 רשימת מבצעים לחופש הגדול כרטיסי אשראי Cal ספארק מים groo ישראכרט. המבצעים על פי המידע באתרי אינטרנט, המימוש בכפוף לתנאים.
1