לאחל שנה טובה ומתוקה ברכות להורדה תמונות לשנה החדשה אתר הברכות בעברית

$(function(){})

ברוכה הבאה שנת תשפ"ב השנה העברית החדשה 2022. צוות אתר הברכות בעברית הכין עבורכם תמונות בנושא שנות טובות לשלוח לחברים, איחולי שנה טובה נוסטלגיים עם טעם של פעם ותמונות עם דבש בנושא איחולי שנה טובה ומתוקה!

לאחל שנה טובה ומתוקה ברכות להורדה תמונות לשנה החדשה אתר הברכות בעברית

השנה החדשה עוד מעט כבר ובאתר הברכות בעברית הכינו שפע עיצובים, תמונות וגלויות להורדה באמצעותן תוכלו לשלוח שנות טובות לחברים ובני משפחה. אז למה אתם מחכים? זה הזמן לאחל שנה חדשה ומתוקה, וכן אתם יכולים להוסיף גם כמה מילים מקוריות מטעמכם. 

שנה טובה ברכות להורדה אתר הברכות בעברית

$(function(){})

שנהיה לראש ולא לזנב ברכות לראש השנה תשפ"ג 2022

שנהיה לראש ולא לזנב היא הבקשה הנלווית לאכילת ראש כבש או ראש דג, כחלק מסימני ראש השנה. ומה יותר ברור לברך את כל החברים ואת בני המשפחה, שתמיד יהיו בראש, ישאפו ויצליחו בשנה הבאה עלינו לטובה. יש מי שאומר שהכל עניין של רצון וכוונה. ומה אנו אומרים? נאחל לשכם שנת בריאות אושר, שנת שלווה שתמיד תהיו בראש טוב! 

גלויות ברכה שלנה החדשה שנהיה לראש ולא לזנב

 ברכות לשנה מאושת ומלאת כל טוב

אחרי השנה המאתגרת שעברה על העולם כולו וגם בישראל, נראה שיותר מכל דבר אחר בשנת תשפ"ב נשאף לחזור לשגרה, לחיים בריאים ובעיקר עם חדשות טובות. אז במיוחד עבור התקווה שמביאה אתה השנה השנה העברית החדשה עצבנו לכם ברכת שנה טובה נוסטלגית. 

שנת בריאות אושר איחולים ברכות להורדה לאחל שנה טובה

שנה טובה לאשתי האהובה ברכות מוכנות

ואיך אפשר בלי ברכה לאדם שקרוב אלינו יותר מכל אדם אחר. בכל שנה לקראת ערב החג גברים רבים שלוחים ברכת שנה טובה לאשה. מכל הלב ובאהבה גדולה! שנה טובה אישתי היקרה והאהובה. 

https://pixabay.com שנה טובה לאשתי האהובה ברכות מוכנות

מתי יוצא ראש השנה תאריכים

 חופשת ראש השנה תשפ”ג שנת 2022 

החופש מתחיל בערב חג ראש השנה יום ראשון, כ"ט באלול, 25/09/2022 

חופשת ראש השנה בבתי הספר מסתיימת ביום שלישי, ב' בתשרי, 27/09/2022 ואילו החזרה ללימודים ולגני הילדים היא למחרת ביום רביעי 28/09/2022. 

בין ראש השנה ליום כיפור 2022, עשרת הימים המכונים גם בין כסה לעשור וגם עשרת ימי תשובה חל גם צום גדליה 2022 בתאריך 28/09/2022  יום רביעי. 

כרטיס ברכה לשנה טובה ומתוקה להורדה והדפסה לאחל לחברים ומשפחה

כרטיס ברכה לשנה טובה ומתוקה להורדה והדפסה לאחל לחברים ומשפחה

$(function(){})
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה