יש לכם קליטה בסלולרי? משרד התקשורת עורך שימוע לחברות הסלולר בנוגע לכיסוי ואיכות הרשתותהיישומים של הרשת הסלולרית בעולם מעורבים בתהליכי עבודה בכל תחומי המשק. בחלק מהתחומים רשת סלולרית תקינה וזמינה 24/7 הם תנאי להתפתחות. משרד התקשורת נזכר כעת לבדוק את איכות הרשתות והיקף הכיסוי והזמין את החברות לשימוע בנושא היקף הקליטה הסלולרית ברחבי ישראל

https://pixabay.com קליטה סלולרית

משרד התקשורת בודק את איכות הרשת הסלולרית בישראל

על רקע הציפייה להשבתת דור 3 בישראל על מנת לפנות תדרים לרשתות דור4 וכמובן עבור 5G, הכריזו במשרד התקשורת על מהלך להגברת היקף הקליטה הסלולרית ברחבי ישראל. 

בהמשך לפעילות משרד התקשורת להרחבת הכיסוי הסלולרי בישראל, בכוונת המשרד להגביר את אפקטיביות הפיקוח על הכיסוי הסלולרי של חברות הסלולר, על מנת לוודא עמידה בתנאי הרישיון ולהבטיח כיסוי וקליטה לכלל התושבים ברחבי הארץ.


לצורך כך, פונה משרד התקשורת לחברות בשימוע, במסגרתו שוקל המשרד לבצע שיוניים ברשיונות הרט"ן (רדיו טלפון נייד), שלפיהם, בחינת רמת הכיסוי הסלולרי ודיווחי בעלי הרישיון, יתבצעו באופן עיתי, על פי פרמטרים עדכניים, אחידים ושוויוניים, אשר ישקפו את התמורות שחלו עם ההתקדמות הטכנולוגית, היקפי בנייה, הרחבת ישובים, כבישים, מסילות ברזל ומנהרות. 

החברות יידרשו לתת מידע פרטני לגבי כיסוי בטכנולוגיות מדור 3 עד 5. טרם פורסמו מועדים לקיום השימוע. 

מנכ"לית משרד התקשורת, לירן אבישר בן חורין: "לכל תושב ובכל מקום – בבית, בעבודה ובדרכים – מגיע לקבל כיסוי סלולרי איכותי"
      


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה