איך החולצה הישנה שלכם הופכת במועדון ויצו בנס ציונה לתיק נאה ורב שימושי?

$(function(){})


בביגודית סניף ויצו תוכלו למצא בגדים יד שניה באיכות מעולה לכל בני המשפחה ולכל אירוע. וגם... תיקים הנתפרים מחולצות ישנות שנתרמות לצרכי מיחזור.
התיק מתקפל ונוח לשימוש גם למטרות אחרות. 

ויצו
ויצו

תחילתו של התהליך בבגדים שמובאים למכולה של ויצו על ידי תושבי העיר. תושבי העיר נותנים מבטחם בסניף שעושה הכל כדי לשמור על אג'נדת הקיימות מצד אחד ומכירה לתושבים במחירים סמליים מצד שני. הכסף חוזר לקהילה באמצעות תכניות ונתינת מענים לצרכיה.  
בגדים רבים באיכות נמוכה שנמצאו לא ראויים למכירה בביגודית מדירים שינה מעיני, כיו"ר ויצו, כי הם נמכרים בפרוטות לפי משקל לחברה מסחרית שרק את חלקם היא ממחזרת. 
כאן נכנסת לתמונה ענת ברזילי, שהיא מעצבת בגדים בעברה, מוכשרת ובעלת שם,  שמציעה,יוזמת ומובילה בהתנדבות מיני מפעל להכנת תיקים מחולצות  שמחליפים את שקיות הניילון במכירת הבגדים בביגודית. 
המפעל הקטן מייצר היום כ 100 תיקים בשבוע ובעצם יכול לספק את צרכי כל הקונות / קונים בביגודית
הסרט הנע של ייצור התיקים מתחיל במיון החולצות מבדים מתאימים שנעשה על ידי מנהלת הביגודית מירי ברק. בהמשך ולצורך גזירת הבדים והכנתם לתיקים, מתכנסות המתנדבות כל שבוע בשעה קבועה לגזירה בחברותא, יחד עם ענת ברזילי ורכזות הסניף. התיקים הגזורים מועברים לתפירה על ידי שתי מתנדבות ג'ולייט ושושי גוזלי שמחזירות את התיקים המוכנים למכירה בביגודית. 
כיום מי שנכנס לביגודית יכול לבחור את התיק (רב שימושי) שמצא חן בעיניו ובסניף ישמחו אם יגיע איתו גם לקניות הבאות. 
יו"ר ויצו נס ציונה אתי דואניס קוראת לתושבות העיר לקחת חלק ולהתנדב לעשייה מבורכת למען הקהילה בסניף ויצו . מי שמעוניינת פשוט שתתקשר והיא תזומן לפגישה בה נתאים לה התנדבות לפי המידות והרצונות שלה.
        . 
 
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה