חברי 'גמאני רצה' ציינו את סיום חודש אוקטובר בריצה חגיגית של 50 ק"מ מנס ציונה לתל אביב.חודש המודעות לסרטן השד צוין השנה ברשתות החברתיות בסימן ריצה: עשרות אלפי רצים חובבים הקדישו את ריצות הפנאי שלהם למיזם החברתי 'גמאני רצה', שכזכור לקוראינו, צמח והתפתח בנס ציונה ומכאן יצא ל-40 קבוצות ריצה הכוללות 1,000 נשים שמתמודדות עם סרטן השד בכל הארץ.

פרטי

ביום שישי שעבר חברי 'גמאני רצה' ציינו את סיום חודש אוקטובר בריצה חגיגית של 50 ק"מ מנס ציונה לתל אביב. המאמן שהוביל את הריצה, מוי קסמן, עבר במסלול פתלתל בין מספר קבוצות של 'גמאני רצה' בשפלה ובמרכז, כאשר בכל עיר חיכו לו המאמנות והמתאמנות המקומיות וליוו אותו בריצה עד לתחנה הבאה.

הזינוק לריצה בוצע בחניה של נס גלים בשמורת מליבו במעמד ראש העיר, מר שמואל בוקסר, סגנית ומ"מ ראש העיר, הגב' סמדר אהרוני, מנהל מחלקת ספורט, מר אסף שלם, חבר המועצה ומחזיק תיק הספורט גיל אנקוב ויועצת ראש העיר למעמד האישה, הגב' ורד צברי מזרחי. בדברי הברכה ראש העיר ציין לשבח את רוח ההתנדבות שעומדת מאחורי מיזם 'גמאני רצה' ואת חשיבות הגילוי המוקדם של סרטן השד.

להזנקה ולריצה הצטרפו חובבי ריצה רבים מנס ציונה, נשים מקבוצת 'גמאני רצה' המקומית וחברי מכבי צעיר, שהגיעו לתמוך ולעודד.

את ההצגה בשעת הזינוק גנבה אלפא רומיאו ורודה, שהגיעה מנתניה, והובילה את חבורת הרצים לאורך רחובות העיר בשעת הבוקר המוקדמת.

פרטי

בתמונה  - מוי קסמן וראש העיר

יחצ

יצויין כי גם קבוצת הריצה של נילי אברמסקי "Run Like Nily " הצטרפה למיזם של עיריית נס ציונה לציין את חודש המודעות למאבק סרטן השד בשיתוף היחידה לקידום מעמד האישה ומחלקת הספורט בעיר.

הרצות והרצים, רובם נס ציונים, התאמנו ביום שני האחרון באימון לילי, ריצה של כ – 10 ק"מ, עם החולצה הוורודה באזור פארק המדע של נס ציונה. באופן זה היו שותפים לקמפיין הארצי "גמאני רצה" למען החלמתן של נשים המתמודדות עם מחלת הסרטן.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה