חוזר המנכ"ל במשרד החינוך משנה את פניו

$(function(){})

כ- 17,000 הוראות מנכ"ל בוטלו במסגרת הליך חסר תקדים לעדכון וארגון מחדש של כל חוזרי המנכ"ל: "המטרה להקל את הנטל הבירוקרטי, להעניק בהירות רגולטורית, שקיפות והנגשת מידע"

depositphotos אילוסטרציה בית ספר

משרד החינוך מסיים בימים אלו מהלך טיוב רחב היקף וחסר תקדים לעדכון וארגון של כל חוזרי המנכ"ל הקיימים, מקום המדינה ועד ימינו. במסגרת המהלך נבדקו ונסרקו באופן מעמיק וקפדני כ-18 אלף הנחיות מנכ"ל ומתוכם, בסיומו של הליך, בוטלו כ-17 אלף.

כחלק מהליך הטיוב, ירוכזו מעתה כל חוזרי המנכ"ל התקפים באתר אחד. עם סיום תהליך המיון והסינון מוצגים כיום באתר, כ-240 הוראות קבע והוראות שעה בתוקף בצד להודעות מנכ"ל למערכת החינוך. כמו כן, ניתן לעקוב באתר אחר הוראות ישנות שבוטלו.

שרת החינוך ד"ר יפעת שאשא ביטון: "במסגרת התהליכים הרבים שהובלנו להנגשת המידע והפחתת הנטל הבירוקרטי, אנו מסיימים עוד מהלך שיקל משמעותית על אלו העושים שימוש תדיר בחוזרים אלו, בהם מנהלים, צוותי הוראה, הורים, תלמידים, עובדי המשרד והציבור הרחב".

$(function(){})

מנכ"לית משרד החינוך, דלית שטאובר: "סיומו של תהליך הטיוב שהובלנו בנוגע למאגר חוזרי מנכ"ל היא נקודת שיא נוספת לתפיסה שאנו מובילים במערכת החינוך: הקלה של נטל הבירוקרטי, בהירות רגולטורית, שקיפות והנגשת מידע. מדובר בבשורה חשובה שתטיב באופן ממשי את עבודת המערכת כולה ותשרת את הציבור כולו".

לאתר חוזרי מנכ"ל משרד החינוך לחצו כאן

$(function(){})
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה