מאות עובדות עיריית נס ציונה חגגו יחדיו - לרגל יום האשה. לאחר תקופה בה בשל מגיפת הקורונה, לא התאפשרו מפגשים מרובי משתתפים ולכבוד יום האישה, יזמה עיריית נס ציונה בשיתוף ועד העובדים ועמותת שחר און, אירוע לעובדות עיריית נס ציונה - אחר צהריים מעצים ומגבש בסינמה סיטי ראשל"צ.
מאות עובדות הגיעו ונהנו מההרצאה, כיבוד והסרט "חתונה בהפתעה" עם ג'ניפר לופז.

דוברות נ"צ

צוות המארגנים/ות עם ראש העיר. ההשקעה הוכיחה את עצמה.

האירוע מומן בשיתוף של העירייה, וועד העובדים, העמותה לקידום מקצועי ותשלום עצמי של העובדות ותוכנן כך שיכלול גם מפגש גיבוש, גם הרצאה מעצימה, משעשעת ומלמדת לנשים: "אדון ביקורת וגברת שיפוטית" אותה העבירה ענבל וילוקר, מיד לאחריה הוקרן הסרט: "חתונה בהפתעה" בכיכובה של ג'ניפר לופז.

מנכ"לית העמותה לקידום מקצועי שחר און, הילה קניסטר בר דוד הגיעה לאירוע וברכה את העובדות. הילה אמרה: אני מתרגשת לראות את שיתוף הפעולה הפורה והמחבק בין ועד העובדים להנהלה, כאשר טובת העובדים עומדת לנגד עיניהם לאורך כל הדרך. מרגש לבלות את יום האישה יחד עם נשות נס ציונה, מקום בו ראש העיר והנהלת העירייה מאפשרת לנשים לצמוח ולהתפתח מקצועית, ופותחים בפניהן תפקידי ניהול בכירים הלכה למעשה ולא רק בדיבורים.


ראש העיר, שמואל בוקסר הגיע לברך ואמר: מרגש לראות את העוצמה שלכן נשים יקרות, את האולם המלא, את ההתרגשות מהמפגש החשוב שמתקיים היום. עובדי ועובדות עיריית נס ציונה הם משפחה אחת גדולה הפועלת בשליחות ציבורית למען תושבי העיר, אני שמח שהתאפשר לנו עכשיו לקיים את מפגש הנשים החשוב והמעצים הזה.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה