מנכ"ל מכבי שירותי בריאות סייר בנס ציונהלרגל הרחבת השירותים, פתיחת מרכז רפואי נוסף וסניף של מכבי פארם, נערך היום סיור מיוחד בנס ציונה של  מנכ"ל הקופה רן סער.
לווה בראש מחוז ירושלים והשפלה במכבי ד"ר חגי פרנקל וחברי הנהלת מכבי.

יח,צהבוקר הגיע מנכ"ל מכבי מר רן סער לסיור מקצועי ברחבי העיר, מלווה בראש מחוז ירושלים והשפלה ד"ר חגי פרנקל ובבכירי מכבי במטה ובמחוז.

לסיור הצטרפו ליטל הרשקוביץ מנהלת מרחב נס ציונה ובאר יעקב וד"ר שירית דושטני- ביבי המנהלת הרפואית.
במסגרת הסיור הציג ד"ר חגי פרנקל, ראש המחוז, את תנופת ההתפתחות של מכבי בנס ציונה ואת התוכניות העתידיות של מכבי להרחיב את שירותי הרפואה בעיר.

בין השאר דנו בפתיחתו העתידית של המרכז הרפואי החדש של מכבי בשכונת סביוני נצר, אשר יעניק שירותים רפואיים מתקדמים לתושבי השכונה והאזור. מדובר במתחם בגודל של כ- 450 מ"ר ובו ישולבו שירותי רפואת משפחה, ילדים ונשים כמו גם רפואה יועצת במגוון תחומים. בנוסף, כחלק מהרחבת השירותים יוקם לראשונה בית מרקחת של מכבי פארם לרווחת החברים.
חשוב להדגיש כי מלבד המרכז הרפואי החדש, למכבי יש עוד שני מרכזים רפואיים בקניותר וברחוב השייטת, הכוללים את מיטב המומחים ובהם רפואת משפחה, רפואת ילדים, רפואת נשים, מרפאת אחיות, משרד, מעבדה, מכון פיזיותרפיה ועוד.

ד"ר חגי פרנקל ראש מחוז ירושלים והשפלה אמר כי, "מכבי נמצאת במגמת צמיחה בעיר נס ציונה ומספר גדול מקרב תושבי העיר בחרו במכבי כקופת החולים המובילה. אנו מחויבים להעניק לחברינו מעטפת שירותי רפואה מתקדמת וזמינה ופתיחתו של מרכז רפואי חדש בעיר וכן כניסתו של בית המרקחת מכבי פארם הם בשורה של ממש לחברינו וצעד חשוב נוסף במתן מענה מקצועי ואיכותי לחברים".


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה