פלילים

 
 
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
     
בכתבה שהעלנו השבוע – "מציאות מטורפת באשדוד - התעללות מינית מזעזעת בחסידות גור באשדוד והלחץ האדיר על הנפגעות להסיר את התלונות", האיש שמואשם באונס ועבירות חמורות, אומנם עצור מזה מספר חודשים ועניינו מתנהל בבית המשפט, אך מעצרו רחוק מלהספיק שכן אנו עדים לעברות חמורות שמתנהלות יום יום של בכירים בחסידות גור, בגיבוי של קהילה שלמה – העברה החמורה המתמשכת היא - שיבוש הליכי משפט, הדחה בעדות, הטרדת עדים בעיר אשדוד.
כל הקהילה חווה לנגד עיניה עברות פליליות חמורות כשאף אחד לא מעז לעצור את עוברי העברה בגלוי.
האם משטרת ישראל מפחדת מהדמויות הבולטות בחסידות גור? האם המשטרה מעדיפה שלא להיכנס לעימות מול כוח פוליטי ומעדיפה לטמון ראשה בחול? מהו המסר לבני החסידות עצמם שחוששים להתלונן ויחששו יותר בעתיד? אל מי מעבירים את החוק בקהילה?
דובר המשטרה משיב לאשדוד נט - "אנחנו לא פותחים בחקירות בעקבות כתבות (פרוט בהמשך).
העו"ד הפלילי עמיר גורג' חושב אחרת ואומר - "אין צורך בהגשת תלונה לשם פתיחה בחקירה. החוק אומר שמספיק שנודע לקצין משטרה על ביצוע העברה, הוא מחויב לחקור את העניין".
אגב, אמש כבר פנתה לאשדוד נט אישה חרדית בטענה שנפגעה מינית על ידי בן משפחה ולא היה לה למי לפנות. במקביל בני המשפחה המותקפת מתרגשים מאוד מהגיבוי ומכך שהתושבים מגיעים לחנות הנעליים לחזק אותם (כל הפרטים על החנות המוחרמת של המשפחה בסוף הכתבה, הלוואי ותמשיכו להגיע לקנות שם).
אשדוד נט ימשיך לחקור את מסע האימים בתוך החסידות וביחד אתכם - הציבור ידע שיש לו כתובת, גב, חיבוק חם וגיבוי גם מחוץ לקהילה.
18:00 / 23.03.23
 
       
       
       
       
       
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה